Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odem danas na pljeku kod čiče na adi.

Lepinja nepečena, pa pod pljekom dođe čitavo kao kuvana,

meso nedovoljno pečeno, pa posledično živkasto i slabo ukusno; i oseća se da ima više soje nego pre.

Palo mi je na želudac kao kamen.

Dosta je lošija nego prvi put kad sam je jela!

Ne idem više tamo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ćošku kod stanice 27, 65, 2, prvoj sa desne strane kad se krene od Tramvaja ka Bogosloviji

 

jes skup, 80 dinara, ali je odličan

meni ga godinama preporučivali, tek večeras probao i oduševio se

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

na ćošku kod stanice 27, 65, 2, prvoj sa desne strane kad se krene od Tramvaja ka Bogosloviji

 

jes skup, 80 dinara, ali je odličan

meni ga godinama preporučivali, tek večeras probao i oduševio se

Pekara se zove Ivana.

Bratski taj djevrek sada ne vredi ni 40 dinara. Pre, kada je bio 30 dinara vredeo je duplo vise, sada je obrnuto... Nema ni s od slanine samo onaj masni deo. Ljudi se navuku jer im je stalno topao pa ga tako jedu. Isto im je i sa onim bavarskim kiflama sa slaninom. Pozadi gde im je industrijski deo baci pogled malo kad izadjes iz pekare pa sa desne strane stalno su im otvorena vrata. Jebeni golubovi bleje sa pekarima tamo. Da li ih hrane od dosade ili nesto drugo jebes mi mater ne znam, ali kad god prodjem par golubova redovno bleji tamo. Odmah ispred stoje 3 kontejnera a imas i onog ciganina sizofrenicara sto se seli iz parka u park svaka tri meseca. Skontao sam da letnju sezonu provede u tom parku kod pekara pa se i on udruzio sa pekarima. Kontam ja da ni u drugim pekarama nije najcistije ali ovi su ga bas preterali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ko zeli da proba meksicku hranu i velike porcije, obavezno da overi Zapatu u blizini Hotela Palas. Cene su pristupacne, a hrana itekako jestiva i nije sve ljuto kao sto bi neki pomislili kada se spomene njihova kuhinja.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapata fenomenalna, mada ja sam jeo tamo kod Vuka. Bio sam veoma skeptican oko svega toga, mislio sam da je glavna fora da bude ljuto sa nabacanim pasuljom, kukuruzom i mesom. Ali imaju odlican balans zanimljivih zacina, mesa i jos nekih dodataka sto cini stvarno specifican ukus i mnogo je cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...