Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

A eto, moze i tako, ja izonanisem na neku kombinaciju, a Kuruz obavesti gde to ima u Bgu da se rucka, fino. Inace nikad nisam placao za kukuruznu pogacu + kiselo mleko, ne znam kakav je ugodjaj, mada mi se cini da mu malo ubija smek kad platis. Kao seks.

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunce ti jebem, kakvu sam cezar salatu danas jeo u Martinovic mesari :o Ako znate gde je KMN u onom prolazu, e pa, ne skrenete levo ka KMN-u, vec samo produzite pravo, direktno u Martinovice nailazite. Na spratu imaju taj restoran, za 10 minuta su mi spremili cezar salatu za 300 dinara, raspametio sam se, jedva sam pojeo. A inace mnogo jedem. Kao poredjenje, cezar salata u Kosavi je duplo manja, a kosta 350 dinara ;) Plus ovde kod Martinovica je na vrhu cvrcala przena slanina. Sve sveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet kaze Blok šesettri

 

A ti mi se sviđa što si konkretan u objašnjavanju, kao da svi živimo na Nbg :haha:

 

Ok internet kaze KMN u onom prolazu je izgleda u Zmaj Jovinoj

 

Internet ne zna gde je taj Martinovic

 

izvinjavam se :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet kaze Blok šesettri

 

A ti mi se sviđa što si konkretan u objašnjavanju, kao da svi živimo na Nbg :haha:

To je blok 1. A realni orijentir je novi "Merkator", restoran se nalazi na uglu sa druge strane ulice (Omladinskih brigada), dijagonalno gleda na crkvu. Još bolje, evo mape sa desne strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eeee, kad rece Slavija, imas u Makenzijevoj, prodjes prvu raskrsnicu sa semaforom, i sa desne strane ima mesara 3 bika se zove, rade besplatno i rostiljanje. Imaju sve zivo bukvalno. Preporuka pileci batak, rolovana dzigerica, punjena pljeskavica. Sam odaberes koje ces parce da ti izrostiljaju, odmeri ti i naplati ti samo zivu meru ;) Veruj mi, za 200 dinara pojedem pileci batak, jedva disem. Na zalost, ne radim vise u blizini te mesare, pa i ne kupujem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...