Jump to content

Malevolent Creation


Angelystor

Recommended Posts

Meni ovo monotono. Jos je Swano odradio neki cudan zvuk, bas mi sve smuljano na neki bzvz nacin. Novi lik pokusava da bude Hoffman ocigledno ali ne ide.

Nisam bio neki fan ni prethodnika a on za klasu bolji. O coveru ne bih trosio reci, tuga. Respekt sto su nastavili doduse, mada zna se da je tu cokoholik bitan a ostali zamenljivi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Talvi said:

izgleda kao da pomešaš xenomorph-a i ono čudovište iz kanalizacije iz Dosijea X :haha:

Hehe zanimljivo poredjenje, da nisam video omot umro bih od želje da ga vidim pošto su mi obe kreature jedne od najuspešnijih ikada (xeno zapravo i najbolja). Ok, ima neke konekcije, ali je tako loše odradjeno, više bi odgovaralo nekoj igrici.

Što se tiče starih omota prva dva kult, nije loš ni Stilborn, slično kao i muzički..

Ali što se toga tiče meni ovaj medju boljim njihovim, možda i najbolji još od Will to Kill, a i nekoliko pre njega. Prošli nije bio loš, i to je dobro, obzirom da je poslednji sa Hofmanom. A ovaj novajlija se odlično uklopio, i zapravo po meni zvuči čak i bolje nego legenda..

Vidim žali se ovde i na produkciju (???), ja bih samo rekao, hvala kurcu, konačno Malev sa vrhunskim zvukom, što im je (pre)često pravilo glavni problem. E sad to što je nekome oldskul zvuk dozlogrdio, nije njihov problem, a ni moj:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, HUMAN said:

. E sad to što je nekome oldskul zvuk dozlogrdio, nije njihov problem, a ni moj:bigblue:

Tvoj problem je samo sto si ljudska terasa, ali i to nema veze sa njima.

Ako cemo ovakvu svirku da uzimamo u razmatranje onaj srodni projekat Create a kill brise pod rutinski s ovim albumom a generalno o old skul dm bolje da ne pricamo  jer samo pominjanje imena kao npr Dead Congregation me tera da zaboravim da je ovaj album uopste izasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...