Jump to content

Malevolent Creation


Angelystor

Recommended Posts

Ja sam popizdeo od ovog uploaded linka i odustao :) jedno 5-6 puta mi pucao link...chekam ja lepo rapidshare, il preko dc++a...

 

 

ako imas elite hub ja cu da ti serujem :da:

 

inace, sto se tice poredjenja mc vs. gejhemot, ako vec mora da se poredi, mada je razlika velika, behemoth je malo dete za mc jer kad su ovi przili s ttc-om i lupili temelje death metalu (po meni) nergal je trcao po sumi, palio baklje i crtao corpse paint :udri: ... mc se bavi death metalom od 91 godine a behemoth je tek oko 2000 krenuo da fura taj brutalniji fazon. i stvarno me nervira kad mi dodje neko i kaze kako je behemoth najbolji dm bend, jeste kad bi se zajebavali... :no:

 

to sto imaju dobar zadnji album ama bas nista ne govori o njihovom dm uticaju. pa mc ima po meni 6 kultnih dm albuma, pa? :confused:

 

boli me dupe, nek svako slusa sta hoce :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel si preslusao album?

 

bas me zanima kako ti se svidja?

Preslusao dvaput. Dobro krljanje :opusteno: , ali zvuk gitare je ocajan. Pokusacu da prenebregnem to, i opet poslusam album. Jel ovo promo verzija ili retail?

 

Hvala za seed :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa muljavo, muljavo, mislim da to i vi cujete...ne verujem da je tome Pro Tools kriv, ali sto kaze neuro, kao da nisu deo pesme...elem, sto se same muzike tice, imaju par majdenovskih momenata, recimo na prvoj pesmi, ali dobro je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,distorzija me pomalo podseca na distorziju gitare sa novog behemotha

E to, to. Ali, kao da je ovde previse u 1.planu.

 

Inace,grofe

znas kako se kaze ili jesi - il' se besi :) Jebes diplomski. Od muzike se zivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi povukao paralelu izmedju Doomsday X i The Apostasy jedina razlika ta dva albuma je mozda u melodicnosti,MC je prilicno melodican i solaze su dosta prihvatljive i slusljive.Cak mi je i vokal slican jer je Nergal valjda batalio procesor na ovom albumu.

 

Recimo pesma Buried In A Nameless Grave mi je manje vise ista kao neka pesma sa The Apostasy...

Dosta je slicnosti,opet kazem jedino te solaze izvlace MC...

Ipak ostajem pri tome da je Doomsday X bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to, to. Ali, kao da je ovde previse u 1.planu.

 

Inace,grofe

znas kako se kaze ili jesi - il' se besi :) Jebes diplomski. Od muzike se zivi.

Al zato kad zavrsim, posle par dana pijanke vracam se starom, dobrom, tvrdom zvuku :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zivim uzalud, pa mi ni ovo nije tesko palo.

Nego, odslusah juce album po prvi put. Nije mi los na prvo slusanje, ali me je malo smorio dok dodjoh do kraja. Predugo traje za moj ukus. I ne svidja mi se sto bubnjar ispada na nekim mestima na duplom basu. Na to sam alergican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...