Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

  • 3 months later...

Global Domination / Interviews / Shining

 

%]

 

What about that concert you got all angry, drank piss, kicked fans? What’s that all about? I think you should try taking this act to the streets. Metallers are not easily impressed, you know?

 

It was a mere ceremony we held, nothing more, and it wasn’t that extreme even though our beloved Aftonbladet newspaper tried getting it there, we have had shows that have been three times worse. I live my life and feed on violence, drugs, more violence and more drugs each fucking day, which is something I hardly think you are doing. Also, why the fuck should I try to impress a bunch of fucking mongoloids who know nothing more of life than getting drunk each weekend with their pathetic excuse of “friends”, discussing the latest Darkthrone record?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daaa, jedan od rijetkih bendova koji su spucali pravo u srzh black metala, ono sto je Burzum bio devedesetih to su oni danas.. na tronu bm scene. jos da je gledati uzivo uh %)

 

 

 

dobro si ovo rekao........mislim na poredjenje sa burzumom.........slazem se u potpunosti.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ni mene bedachi, ali je kanda savrshen za ovu depresivnu beogradsku zimu :) mislim..ki immortal...samo sto je ovde mjuza vishe burzumasta mostly..ali daleko ovo od burzuma. U principu, do sad mi se najvishe svideo "V", ovogodishnji, pored njega josh slushah ep i prva dva albuma. Kao sto vec rekoh, lega mi ovakav black na ovo vreme, ali za sad najveci/nagluplji problem mi je sto ne mog upamtim nijednu pesmu :) tj. da budem precizniji, ne mog povezem lik i delo, u chemu dosta odmaze i nazivi na shvedskom, jbg.. Takodjer, novi album za razliku od prva dva ima catchy delova, pa tako bih izdvojio "Besvikelsens Dystra Monotoni" sas novog..

 

sve u svemu, pleased, nabavice se i ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

kad neko proziva ljude da su nolife-ri, a sa druge strane citavo svoje vrijeme provodi pljujuci i iseravajuci se po pravcu koji ne slusa, onda - ko je zapravo nou lajfer tu.

 

oduvjek cu se pitat kako ljudi mogu da pljuju bendove kao sto su Mayhem, Burzum, Darkthrone, Shining itd., a sa druge strane hvale i preporucuju neke prosjecne black metal bendove iz pakistana, burkine faso i azejberdzana. kao da kazes za ferrari da je sranje, al je zato golf 2 zakon jer mu auspuh urliche ko kilavi zmaj, dijelovi su dzabe, a dobri majstor brka iz donjeg milanovca povoljno ugradjuje plin. kapiram ja da su ljudi zeljni paznje jer su mediokriteti, pa im trebaju javna publikacija i pljuvacki stav da bi se istakli na jebenom yumetalu.

 

kako bilo, za takve je najbolje da sprovdu postupak sa naslovnice covera zadnjeg album Shining-a. podrzavam ih u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend je keva.ne podrzavam niklasovo debilisanje po bini [tipa kada je pustio natefrosta da pisa po njemu,ili kada se balavio sa manijakom...ako vec ne postuje sebe ni malo,neka se rokne,na kraju,to i jeste dsbm],ali ima odlican vokal,kao i ideje za muziku+sto oko sebe an svakom albumu ima odlicne muzicare.bilo bi lepo da se neki promoter odavde iscima da ih dovede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...