Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

nije mogla,tacno joj je mjesto dje je.imalo je on vec fenomenalnih albuma,ali ovo je klasik zanra,komotno to mogu da izjavim vec sad.

 

i da,zaboravih da kazem da je ovo najbolji bas u bm-u jos od mardukovog hevn sel brna,bas mu je jebao majku kako ga je odradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

"For The God Below" od sredine... jebem mu sunce. Drago mi je što je album ovako ispao, zaista sam očekivao nešto na fazon prethodnika, pogotovo kada je neko rekao da je otprilike isti fazon.

 

tebe nikako pms da prodje samo se svadjas

Iš, more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ako je zamisao bila slična, ovde je sve to dostiglo nivo kakvog na prošlom albumu nije bilo.

 

pa i nije,onaj je bio vise kurcevit i bijesan,ovaj je bas tezina,ocigledno je njemu najbitnije sta mu je u glavi i zato mi je shining postao jedan od najmilijih bendova jer je iskren do kraja.

 

 

hvala puno

 

Niklas je odradio vokale za jednu od pesama sa predstojećeg Kozeljnik EP-a koji uskoro izlazi, bio u Beogradu prošlog meseca da ih snimi. Posle ovakvog Shining albuma, to dodatno dobija na težini.

 

istina,bas me zanima kako ce to da ispadne,posto mi kozeljnikov rad nit' smrdi nit' mirise,mogao se neko dogovoriti i dovuci ih ovamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niklas je odradio vokale za jednu od pesama sa predstojećeg Kozeljnik EP-a koji uskoro izlazi, bio u Beogradu prošlog meseca da ih snimi. Posle ovakvog Shining albuma, to dodatno dobija na težini.

To je bilo ono kada je neko rekao da ga je video u "Festu", onda. Mora da su ostvarili kontakt pre Patrisije Tomas, radi promociju za Shining i The Stone.

 

pa i nije,onaj je bio vise kurcevit i bijesan,ovaj je bas tezina,

Hm, ovde nam se razlikuju mišljenja, meni je prošli bio sav ujednačen, malo promena tempa, sve mi je ravno, kao da samo teče bez previše događanja. Opet, to je samo moj utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja baš da je bio nekako indiferentan i utonuo. :haha:

 

Nego, Black Desire, ti studiraš švedski jezik, beše? Kakva su njihova pravila pri ispisivanju naslova? Cenim da se ništa ne piše velikim slovom osim imena, jesam li u pravu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, Black Desire, ti studiraš švedski jezik, beše? Kakva su njihova pravila pri ispisivanju naslova? Cenim da se ništa ne piše velikim slovom osim imena, jesam li u pravu?

Diplomiro prosle godine :)

 

Pa u sustini samo se prvo slovo veliko pise, osim ako tu jos nisu imena i ostale stvari koje se pisu velikim slovom, da ne nabrajam sad.

Edited by Black desire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...