Jump to content

Dark Funeral


Narsil

Recommended Posts

Ma koji crni Legion, imao je on dobre momente, ali nema ravnijeg vokala u black metalu, nesto mi se sad u ovom Devianu uopste ne svidja. Ja sam ga voleo u Marduku, al vise zbog toga sto volim albume koje je Marduk izdao s njim, nego zbog njegovog vokala...

 

Nek se drzi samo on podalje od DF, a sto neko rece, da dovedu nekog manje poznatog, a kvalitetnog i ambicioznog lika da opere, koji tek treba da se dokaze, bolje nego neki sto je pustio muda, a ovamo nista posebno...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što? Oni su kao Motorhead crnog metala, uz napomenu da čak i Lemi ima više izmena kroz albume nego Ahriman i ekipa. Poslednja dva albuma nisu donela ništa što nisu pre odsvirali, a nije ni bilo nekih stvari koje bi se mogle nazvati hitovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što? Oni su kao Motorhead crnog metala, uz napomenu da čak i Lemi ima više izmena kroz albume nego Ahriman i ekipa. Poslednja dva albuma nisu donela ništa što nisu pre odsvirali, a nije ni bilo nekih stvari koje bi se mogle nazvati hitovima.

 

S obzirom da su Motorhead izdali 4 puta vise albuma od Dark Funerala to ti je lepo poredjenje ...

Ako mislis da DF ne moze da donese nista novo,varas se...

Ja verujem cvrsto da sledeci album nece biti prosecno sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da su Motorhead izdali 4 puta vise albuma od Dark Funerala to ti je lepo poredjenje ...

Ako mislis da DF ne moze da donese nista novo,varas se...

Ja verujem cvrsto da sledeci album nece biti prosecno sranje...

Potpuno je nebitno koliko su albuma izdali, kada su promene bile najviše produkcijske prirode. Reci kada su poslednji put donei nešto novo, ali zaista novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno je nebitno koliko su albuma izdali, kada su promene bile najviše produkcijske prirode. Reci kada su poslednji put donei nešto novo, ali zaista novo.

 

Pa na zadnja dva albuma nisu izmislili toplu vodu,ali nijedan od tih albuma mi nije los,pogotovo Angelus Exuro...

Meni su omiljeni Secrets Of The Black Arts i Diabolis Interium,razumem sta hoces da kazes,ali ja smatram da ce mozda promena dati malo svezine bendu... Jedino ako ciljas na to posto su Ahriman i Chaq Mol i dalje glavni kompozitori za bend da se nista nece promeniti u odnosu na zadnje albume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciljao sam na to da nisu imali promenu u zvuku poslednjih deset godina, a da se ni prethodni radovi nisu međusobno mnogo više razlikovali. Osveženja će biti samo ako novim članovima bude bila data sloboda pri komponovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je Attera Totus Sanctus odlican, a ovaj poslednji, ruku na srce, nisam nesto posebno pazljivo poslusao da bih mogao da kazem...

 

 

Мени је тај последњи био један од најбољих албума у години. Предуго се чекало на исти, нисам очекивао да ће бити неки бум али оно што су избацили је једноставно Dark Funeral и ја то волим. Да је више бендова који су доследни, где би нам крај био...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sto volim ove kriticare sto samo traze nesto novo,kvalitet i sto imaju zamerku na ama bas svaki album. zasto lepo svi vi ne uzmete i ne snimite neki album koji ce biti nesto potpuno novo,sveze,inovativno i veoma kvalitetno? dark funeral odavno pravi pesme na isti kalup i to se ljudima ili svidja ili ne svidja i tu treceg nema. kako nema hitova na poslednja dva albuma? evo par pesama koje se meni barem izdvajaju kao 'hitovi' stigmata,my funeral,declaration of hate,king antichrist,666 voices inside,godhate,atrum regina itd itd,a uostalom luka je sve lepo rekao

Мени је тај последњи био један од најбољих албума у години. Предуго се чекало на исти, нисам очекивао да ће бити неки бум али оно што су избацили је једноставно Dark Funeral и ја то волим. Да је више бендова који су доследни, где би нам крај био...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...