Jump to content

Tr00 Metal Fanovi


Dushan S

Recommended Posts

Ne mogu da verujem, link za ovu temu mi je prosledio kolega sa foruma koji nije yumetal :):):):)

Posto smo dakle utvrdili da postoji forum koji nije yumetal, to logicno vodi ka tome da postoje ljudi koji nisu yumetalci. A to nas dovodi do cuvenog pitanja ko je tr00? I sta znaci biti yumetalac?

 

Jedna od definicija yumetalca danas glasi otprilike

Osoba neidentifikovanog pola i starosne dobi koja voli da ucestvuje u raznovrsnim metal diskusijama, sto tr00lije to bolje, zatim voli sporadicno da spamuje, lozi se na cice koje postuju svoje i tudje fotke na forumu, uglavnom je bio na koncertu Maidena, nu metal slusa krisom mada smtra da ga treba zabraniti, cjelav ej sa dugom kosom, dobar je ko lebac i voli da diskutuje do besvesti, specijalista da svaku temu preokrene u 'zasto ti nisi/jesi metalac i koga boli uvo za to' :):):):)

 

Obzirom na sve gorempomenuto msilim da je krajnje vreme da pocnemo da razmatramo ko je bre ovde tr00 yumetalac a ko ne :):):)

 

 

PS E davno se nisam ovako zabavila na temi :):)

PPS Ko se lozi na masne klinke na Trgu u vrecastoj hgaredrobi na kolko' 'oces stepeni neka mu, tako mu i treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pušite ga, surutka rulez!!! :rockdevil:

Ух, сурутка је претерано ћепи. Морао сам да је пијем кад сам имао жутицу због ради брже регенерације јетре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нажалост, успео сам само да искапим литар и по за неких недељу дана, после тога сам одустао. Ценим да ћу ускоро поново морати да јој се вратим због силних испијених количина Пепсија у последњих неколико година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

A ''gvožđe''?

 

Meni je uvek bilo muka od toga, nakon jedne ispijene kašike, uvek je nastajalo pet-deset minuta mučnine...Uhhh...mislim da je gvožđe baš troo, ali to je jebi ga, više lek no piće.

 

Metal for life. :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ''gvožđe''?

 

Meni je uvek bilo muka od toga, nakon jedne ispijene kašike, uvek je nastajalo pet-deset minuta mučnine...Uhhh...mislim da je gvožđe baš troo, ali to je jebi ga, više lek no piće.

 

Metal for life. :):):):)

То је улазило највише у облику бареног спанаћа, али немојмо сад о томе. Није ово тема "Како се металци лече од заразних болести".

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ти је бољка од које, ако стварно ухвати корена, нема лека. Осуђени си, прика, на вечност!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли се тр00лост преноси гардеробом (мајице, ланци, катанци, скелети и сл.), оралним или аналним путем?

 

sto me vuces za jezik...

 

SAMO ANAL,POSLE SMRTI NEKROANAL :rockdevil::rockdevil:

 

ne,sada ozbiljno,prenosi se prvenstvano navedenom garderobom (koza,helanke,siljci,bukagije,kolcevi...),a moze i feko-oralnim putem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...