Jump to content

Tr00 Metal Fanovi


Dushan S

Recommended Posts

Guest Syrant
Tr00 je najgluplji izraz na svetu...

 

Sta znaci biti Tr00?Ici na koncerte...kupovati diskove benda kojeg podrzavash...e onda sam tr00..

sta to nije dovoljno..da bi bio tr00 moram da nosim koznu jaknu/pantalone...mora da volim heavy metal...moram da volim sve njegove podzanrove...moram da nosim metalske majice,da budem u crnom 24h...seresh trep majke mi...

 

To što si ti opisao su narkomani. :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vladimire slusam ja metal, samo ne u tolikoj meri kao metalcore i hardcore

bez uvrede, ali ti si prso covece totalno :rolleyes:

 

to je troo, da se radi fizikalija, da se drva cepaju, od blata prave kolibe, da uveče slušamo vijanje vukova...da otimamo tuđe žene i da ih karamo. A posle da se veslimo i pevamo, kad se napijemo.To je totalno troo!

ja sutra idem da fizikalisem, da nosim neke cigle, a bice i pica verovatno, jel' to znaci da sam troo :)

 

Tr00 je najgluplji izraz na svetu...

 

Sta znaci biti Tr00?Ici na koncerte...kupovati diskove benda kojeg podrzavash...e onda sam tr00..

sta to nije dovoljno..da bi bio tr00 moram da nosim koznu jaknu/pantalone...mora da volim heavy metal...moram da volim sve njegove podzanrove...moram da nosim metalske majice,da budem u crnom 24h...seresh trep majke mi...

potpuno se slazem sa ovime :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, skinite se,odbacite sve sa sebe, ajd' da živimo u šumi...to je troo, da se radi fizikalija, da se drva cepaju, od blata prave kolibe, da uveče slušamo vijanje vukova...

 

 

Ovaj deo ti je kul,ja sam za :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da sam bio jasan: volim metal zato što je to za mene najkvalitetnija muzika. I to ne slušam sve pravce, jer neke od njih ne smatram kvalitetnim. E sad, ima u svakom pravcu poneki bend koji je izuzetak. Slušam ja i par melodičnijih death, black i thrash bendova, slušam i neke nu metal, alternative, industrial i slično, iako u načelu nisam ljubitelj tih pravaca. Što volim da sam u crnom, to nije samo za muziku vezano, objašnjavao sam već razloge. A majice sa natisima bendova nosim zato što mi to prija, a i zato da bi drugi mogli da me prepoznaju kao metalca - da ne nosim te majice niko ne bi znao da sam metalac, s obzirom da nemam ni dugu kosu, ni martinke, ni neka slična obeležja. I možda ja jesam prso, ali ima nekih ljudi za koje čak ni to ne može da se kaže, jer da bi neko prso, mora prvo da bude čitav. Ne mislim ni na koga iz ove rasprave, mislim na nešto drugo što sam doživeo skoro i o čemu neću javno da govorim, a što me navodi da priznam da je Syrant oko nekih stvari zaista bio u pravu. No, to me samo približava metalu, jer, rekoh već, kad se čovek kao ja razočara u sve ostalo i u sam život, onda mi ne preostaje ništa drugo nego da se još čvršće vežem uz muziku. Je li to loše možda, jel' povređujem nekog time? Pa valjda smo svi ovde neki metalci i to nas spaja, ako se već u nekim drugim stvarima tako dijametralno razlikujemo. Ja se ne svađam ni sa kim, samo iznosim svoje mišljenje, a to je mišljenje čoveka koji mnogo voli metal i ako treba da se složim sa mišljenjima drugih da sam zbog toga prso, ja se slažem i, verujte, lepše se osećam kao takav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Tr00, skraćeno od TRUE. Iskren prema sebi, drugima i ljubavi prema metalu.

 

Ma, sranje kroz gusto sranje. Zajebite više sa tim troo shitom, i close dis temu.

Nego da vam ispričam jedan vic. Verujem da ne znate kako je nastao Meksiko Siti. Elem:

 

SRELA SE DVA PUŽA NEGDE U PUSTINJI, JEDAN GOLAĆ, DRUGI SA KUĆICOM.

I SAD, OVAJ SA KUĆICOM UZ'O DA OPIPAVA GOLAĆA, I KAŽE:

 

''MEK SI, KO SI TI?''

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како бити тр00?

 

Носиш оно што ти прија,

Једеш оно што ти је укусно,

Слушаш оно што ти одговара,

Посећујеш места са људима/тематиком које готивиш.

Не мораш никоме да се правдаш јер се то никога не тиче.

 

- Буди свој, следи своје инстинкте -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како бити тр00?

 

Носиш оно што ти прија,

Једеш оно што ти је укусно,

Слушаш оно што ти одговара,

Посећујеш места са људима/тематиком које готивиш.

Не мораш никоме да се правдаш јер се то никога не тиче.

 

- Буди свој, следи своје инстинкте -

И пиј Швепс, а не Спрајт! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како кењаш, јеботе!

Можда волиш и 7 up?

То је тако un-tr00!

Ја волим и не изазивај заклетог пепсисту!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Ono što je naj troo, definitivno je česmovača!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Why does it hurt when I pee?

Why does it hurt when I pee?

I don't want no doctor

To stick no needle in me

Why does it hurt when I pee?

I got it from the toilet seat

I got it from the toilet seat

It jumped right up

'N' grabbed my meat

Got it from the toilet seat

My balls feel like a pair of maracas

My balls feel like a pair of maracas

Oh God I probably got the

Gon-o-ka-ka-khackus!

My balls feel like a pair of maracas

Ai-ee-ai-ee-ahhhh!

Why does it

Why does it

Why does it

Why does it hurt...when I

Peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...