Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ovaj jel zna neko neku radnju u centru grada da prodaje memorijske kartice...

telefon je SE K800i...a centar jer me mrzi da pomeram dupe dalje od komsiluka :D

kartice za njega se tesko nalaze i jos su preskupe.. (bar je to bilo stanje pre dva emseca kad sam imao taj fon)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini grad u Srbiji-Beograd... :D

kol'ko smesno aaahahahaha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOT! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kartice za njega se tesko nalaze i jos su preskupe.. (bar je to bilo stanje pre dva emseca kad sam imao taj fon)

Imas u Kneza Milosa u Marvelu u svakom slucaju a verovatno i tamo u Nikole Spasica.

Nisu uopste retke, cale je kupio svoj mob pola godine pre mene (znaci pre vise od godinu dana) i uzeo 1Gb tu istu. Sigurno im je i cena pala do sad dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

braaate, puklo mi staklo shto je preko malog displeja za sve pare!

onako - raspuklo se. mada, nije to staklo, plastika je. al nema veze, puklo je. i sad trazim kao masku a imaju samo u roze boji.

 

pritom lik kaze... 'samo da proverim sachekajte sekund' i onda ga nema nema... nema (chuje se turuuutttuuuuututurututu...) i onda se prodere

 

'GOSPODJO, a koja je to boja, GOSPODJO?'

 

e, strashno.

 

sad ce gospodja da trazi dalje.

 

 

a, molila bih SE klan da mi kaze u kojm radnjama imaju najveci izbor njihovih telefona... (da imam i plan B )

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

thnx.

 

na kraju nema maske. i u bechu mi cale ne moze ni tamo (mora da se ostavi telefon. ali telefon nije tu. aha, pa sachekajte da dodje majstor. kad dolazi? u tri. a on protochno krece u prag. jebi ga)

 

inache u alpha copy servisu rade DEBILI, PIZDE i MRCINE.

bezobrazni su ko one brkate babe u opshtini shto rade za shalterom. arh ispizdeh juche najgore.

 

no, nema veze. ce izadjem iz nokia klana juche su me ubedili konachno (ovi iz nokia servisa)

 

:):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja imam onu gej rozu nokiju 7373 iz l'amour kolekcije. i apgrejd u vidu memorijske kartice od gige. fino posluži kad mp3 krepa. jedino me jebe to šta su slušalice užasno tihe pa mi ne blokiraju zvukove koje želim blokirati pri recimo korištenju javnog prijevoza i to :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja imam onu gej rozu nokiju 7373 iz l'amour kolekcije. i apgrejd u vidu memorijske kartice od gige. fino posluži kad mp3 krepa. jedino me jebe to šta su slušalice užasno tihe pa mi ne blokiraju zvukove koje želim blokirati pri recimo korištenju javnog prijevoza i to :icon_neutral:

 

meni su 'kej slushke na 7390... mada zavisi koliko glasno volish sigurno...

bedak je shto su stavili neki svoj konektor za slushke, shto nemozesh da ih menjash lako. smarachi, i punjach su promenili.

 

ja uzimam lg pradu najverovatnije. ima wibicu! i kad se stisne ekran dodje wibica i onda te wibica prati gde stisnesh prstom tu dodje i ona :wub::):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...