Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jel ima neko Motorolu C139? 4,5 godine koristim Nokiu 3210, sad burazer dobio neki Samsung pa mi dao tu Motorolu, prosto me iznenadjuju neke gluposti s obzirom da se, koliko videh na netu, radi o telefonu koji se pojavio u prodaji 2005...

 

 

Do sada sam rešio sve misterije osim one kud se dedoše izveštaji za poruke. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

usao sam u par servisa u BG-u i traze mi 40 evra za to. :) :) grohotom se smejem.

mada, mozda ovi nasi kasne sa tim najnovijim forama (kaljevic je izbacio dzabe fazon kako se dekodira, ima cak i da se kupi (50E) plocica koja se prisloni na mob i ne mora nista da se lemi, i slicno...

 

u svakom slucaju, ode 95-ica na prodaju. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

dajte neki sajt s kog mogu da se skinu melodije za telefon

juce sam kupio novi a ima sve neke idiotske melodije za zvono

 

i jel ima neko lg telefon? kako da namestim da mi prikazuje sat na ekranu, ne mogu da nadjem nigde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ideju, okaci ih na net pa onda svuci preko gprs-a u fon ako moze

 

meni najbolje da stavljam sam te melodije, posebno delove nekih pr pesama jer nema vokala a i super pasu za zvono, npr. caspian, *shels i sl.

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam BenQ-Siemens EF81............previse sam zadovoljan telefonom...........stvarno fon je extra....uradis sta hoces sa fonom

sve ima sto mi treba.......koristim ga max.

ne znam sta jos da kazem............ako vas nesto interesuje pitajte reci cu, pomoci cu.........i tako

Mobile%20phone%20Benq-Siemens%20EF81.jpg

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...