Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

8 Mpix! Sta ce to bilo kome bez ostalih opcija prilikom slikanja... pomodarstvo :D

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1796/Sony-Ericsson/C905i

 

Al konacno nesto da mi se svidi posle K800: http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1848/Sony-Ericsson/W902i

Izlazi u 4 kvartalu znaci uskoro... + cekanje da makar malo padne cena :(

 

I ja bih HTC al to suvise kosta za jedan telefon a i imam foto aparat da na njega bacam pare...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сони Ериксон прави бабарога добре телефоне, али по мом неком укусу у вези естетике - не ме се свиџају.

 

ХТЦ Дајамонд јесте леп,

али мислим да је 750 евра превише за један такав мобител ... 4 гигабајта меморије, мало за такву класу ... и ту заостаје.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SE je po meni dobar jedino zbog kamere i memorije.

Sto se ostalih stvari tice Nokia je neprevazidjena.GPS,symbian,gledajte samo N96,interna memorija 16gb.

Mislim to je vec snobovski telefon ali svakim sledecim modelom nadmasuju sami sebe.

Drndao sam N95 8GB.Telefon je perverzija.Ukljuci kameru i mlati telefonom po vazduhu,kao da si sa profi kamerom snimao.Ne muti se snimak,perfektno...Al zato kosta 450 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soni erikson pravi telefone sa ruznom tastaturom i jos ruznijim menijem, a slike sa njihovih kamera su suvise bledunjave i isprane.

udobniju i bolju tastaturu od se k750i kojeg trenutno imam nisam koristio... a promenio sam dosta telefona...

menu je sasvim ok

baterija je odlicna, drzi i po 6 dana...

 

http://www.sonyericsson.com/x1/ :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam frku s telefonom

 

bio sinoc na mokroj zurci i mnogo mi se pokvasio telefon, sad mi ne radi ekran, kad ukljucim fon cujem zvuk da se ukljucio i zvoni kad ga pozovem, ali je ekran samo onako, hm, beo, tj. nesto izmedju beo i siv

 

jel zna neko da mi kaze koje su sanse da samo privremeno ne radi ekran dok se ne osusi skroz ili tako nesto (mislim, trebalo bi da je skroz suv do sad, ali i dalje se vidi neka kao fleka od vlage) a koje da je trajno riknuo i da cu morati da kupujem novi (ekran)?

 

pitacu svakako i u servisu ali ako ima neko neku ideju, savet i sl. dobro ce doci

 

telefon je LG KU 250 inace

 

lg-ku250.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ХТЦ Дајамонд јесте леп,

али мислим да је 750 евра превише за један такав мобител ... 4 гигабајта меморије, мало за такву класу ... и ту заостаје.

ja na starom HTC-u imam karticu od 2gb na kojoj imam prazno 1.2GB (mape za GPS zauzimaju najveci deo od ovih 700MB). nagradno pitanje glasi: sta vi snimate u memoriju telefona pa vam treba toliko prostora? (ne kritikujem, samo pitam zanima me da li nesto proustam).

 

inace, u nekim zemljama diamond kosta 550E... a ocekujem da jos padne cena za par meseci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

GPS na mobilnom je sranje.Obicno telefoni sa tim koji stignu kod nas nemaju mape.Onda da bi te locirao moras da koristis GPRS,sto ti ljusti kredit.Isto moras i mape da skidas.300 cuda i zajebancija.Plus nije ni za kurac.

Ako ti treba GPS imas za 200 evra boli glava.Ja koristio,nema sanse da omanes,tako da cu da kupim za auto.

Nije mi preko potreban,vise cu iz sprdnje da uzmem

Share this post


Link to post
Share on other sites

GPS na mobilnom je sranje.Obicno telefoni sa tim koji stignu kod nas nemaju mape.Onda da bi te locirao moras da koristis GPRS,sto ti ljusti kredit.Isto moras i mape da skidas.300 cuda i zajebancija.Plus nije ni za kurac.

Ako ti treba GPS imas za 200 evra boli glava.Ja koristio,nema sanse da omanes,tako da cu da kupim za auto.

Nije mi preko potreban,vise cu iz sprdnje da uzmem

bata josife, uzmi ti lepo mobilni sa GPS-om i javi se meni na PP kad ti bude trebalo (ali da je symbian ili windows mobile, jer samo za ta dva mogu da ti pomognem) - i sacuvaj tih 200 evra za neki provod. ;-) nikakav GPRS ti ne treba, nikakvo trosenje NI DINARA kredita nikad nisam imao zbog GPS-a.

 

dakle, GPS na HTC-u (iGo) sam koristio na 2 kontinenta, u 6 zemalja i nikad do sada nisam imao nikakav problem. stavise, toliko je koristan u nepoznatom okuzenju, da se pola mojih kolega ovde nalozilo i kupilo mobilne sa GPS-om. :) mogu da potvrdim da i na nokiji n95 (8bg) garmin radi odlicno, pre neki dan mi je potvrdio covek koji ga koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna koji mobilni telefon ima kameru sa limiterom zvucnog zapisa, tj. kada bih snimao neki koncert ili svirku da ne bude krcanja i probijanja vec da bude koliko toliko cist zvuk, Npr. http://www.youtube.com/watch?v=mFQZbXXJRLc , ovo je snimljeno samsungom d600, medjutim taj telefon je izasao iz prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na starom HTC-u imam karticu od 2gb na kojoj imam prazno 1.2GB (mape za GPS zauzimaju najveci deo od ovih 700MB). nagradno pitanje glasi: sta vi snimate u memoriju telefona pa vam treba toliko prostora? (ne kritikujem, samo pitam zanima me da li nesto proustam).

 

:)

 

Ja na mom telefonu imam takodje karticu od 2GB i posle par meseci koriscenja uspeo sam da snimim 40mb. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo, jos malo...

 

sony-ericsson-902.jpg

 

Sony Ericsson W902 Audio Experience

• Fast forward to fantastic sounds

• Outstanding music sound

• Clear Stereo + Clear Bass+ premium headphones = clear audio experience

• Retro music navigation keys - skip forward, back, play and pause with the push of a button

• Crystal clear video playback

• 5 megapixel camera - snap your stills and videos

• Scratch-resistant 2.2” QVGA screen and lens - made with mineral glass

• 8GB Memory Stick Micro (M2) for more than 8,000 songs

 

 

ako je suditi po cenama u inostranstvu, bice oko 600EUR kad se pojavi... kao solidan laptop :) ali i K850 je bio 500EUR pa je sad 222, znaci za godinu dana ce biti pristupacan.

 

P.S. svesna sam ja da je to skupo za mob koji nema gomilu funkcija koje ima konkurencija al ja sam uvek govorila da me zanima samo i jedino izgled :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...