Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

ma ti mobilni telefoni su kapitalisticka prevara.realno mobilni treba samo da je u stanju da zove,salje poruke i da moze da se stave brojevi u imenik sve ostalo je tu samo da bi mogli stalno da vam prodaju nove modele mobilnih telefona.to su sve jevreji smislili

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ti mobilni telefoni su kapitalisticka prevara.realno mobilni treba samo da je u stanju da zove,salje poruke i da moze da se stave brojevi u imenik sve ostalo je tu samo da bi mogli stalno da vam prodaju nove modele mobilnih telefona.to su sve jevreji smislili

 

Ne svi Jevreji. Samo određeni & odabrani.

Rotšildi, Rokfeleri, Varburzi itd. u kooperaciji sa tehnološkim gigantima SE, Samsung, Apple, Nokia ...

 

Potrošačka mašinerija. Veoma unosna, jer se ogroman kapital obrće.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svi Jevreji. Samo određeni & odabrani.

Rotšildi, Rokfeleri, Varburzi itd. u kooperaciji sa tehnološkim gigantima SE, Samsung, Apple, Nokia ...

 

Potrošačka mašinerija. Veoma unosna, jer se ogroman kapital obrće.

 

znam nisu svi jerveji umesani u ovu zaveru vec samo odabrana elita ostali su ono normalan svet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је и даље супер са мојом Нокијицом Н95. Мом дечку такође са Apple iPhone-ом.

Засврбе нас обоје за неке тамо Јевреје што контролишу свет и диктирају где се треба трошити новац.

Докле год је нама лепо, нека буде тако како они кажу и желе. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је и даље супер са мојом Нокијицом Н95. Мом дечку такође са Apple iPhone-ом.

Засврбе нас обоје за неке тамо Јевреје што контролишу свет и диктирају где се треба трошити новац.

Докле год је нама лепо, нека буде тако како они кажу и желе. :da:

 

Tako nekako :-) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је и даље супер са мојом Нокијицом Н95. Мом дечку такође са Apple iPhone-ом.

Засврбе нас обоје за неке тамо Јевреје што контролишу свет и диктирају где се треба трошити новац.

Докле год је нама лепо, нека буде тако како они кажу и желе. :da:

 

Vau, vi ste moji novi idoli. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vau, vi ste moji novi idoli. :lol:

 

Хвала. :da:

 

Што се мене тиче, могу ти исти Јевреји преко САД-а слободно окупирати и Венецуелу, Иран и Индију.

Докле год је мени лепо и докле год могу себи приуштити лагодан и луксузан живот, немам права да се буним.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је и даље супер са мојом Нокијицом Н95. Мом дечку такође са Apple iPhone-ом.

Засврбе нас обоје за неке тамо Јевреје што контролишу свет и диктирају где се треба трошити новац.

Докле год је нама лепо, нека буде тако како они кажу и желе. :da:

 

ja sam mislio da te smorila pa ce decko da ti kupi n96 16gb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cackao sam nesto GPS danas i izvalio da ima vremensku prognozu za svako mesto na zemlji.Lupao sam neke ruske selendre dole po sibiru i po africi i ladno ih nalazi na mapi.Pravi prognozu za 5 dana.Temperatura,kakav je osecaj,vlaznost vazduha,dal je sunce kisa picke materine,vetar...

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...