Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Apropo priče od pre par strana, telefon sa veeeeeeeeEEEEEEEeeelikim dugmićima i slovima:

 

emporia_time.jpg

 

Genijalno. Reduced to the bare essentials, za roditelje i bake i deke dušu dalo!

 

Nema kod nas, naravno, uzesmo ga u Beču.

 

I bedno mali ekran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se dobija i akumulator uz njega+gratis torba za nosenje istog :)

 

U stvari nije toliko veliki, ko HTC je od priilke, samo je deblji.

 

I bedno mali ekran.

 

Jeste mail je ekran, ne može ceo broj sa +381... da stane na njega, to je malo nezgodno.

 

ALI mama ne mora da stavlja naočare da bi pročitala poruku.

 

Ima još jedan model sa HELP dugmetom, taj je baš za bake. Valjda pozove broj koji namestiš to dugme, ne znam nisam se udubljivala.

 

A, da, ima imenik. Imenik, poruke neki osnovni meni. Šta'š više.

 

Ne znam za prste, meni ćale kuka kako su ipaq pda i nokia telefoni sa tako sitnim dugmićima, da stalno stiska nekoliko dugmića od jednom. Doduše on je gadget freak, njemu ova emporia nije zanimljiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel probao neko SE zvucnike, jel valjaju, moze li da "ispuni" sobu od 15ak kvadrata? ne da tresti ali da se cuje bolje od speakerphone-a :)

 

nije sto ja imam taj telefon ali ja u zivotu nisam cuo glasniji mob od 6110 navigator.ima 2 ogromna zvucnika,ja cujem kad mi stigne sms na rock svirci u prepunom lokalu.sad ti vidi koliko je glasan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@double fire, ako misliš na sony ericsson one male zvučnike što se kače na modele sa radiom, imam ih ja.

 

odlični su. za 15m2 ne treba ti više. dobra zamena za klasičan radio prijemnik, u zavisnosti od prijema može da ti se desi čak i da ti bude preglasno :)

 

doduše, zavisi i šta slušaš u datom momentu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Josif: ti pricas o mobu tj ugradjenim zvucnicima, zar ne?

 

Nope.Fabricki zvucnici,evo gde stoje,i nisu uopste mali.

article6110unboxingbackclosed.jpg

 

Poslao sam jedan dan 7 kodova za koka kolu.Posle nekih 10-ak dana u 9 ujutru mi je stiglo tih 7 poruka kao odgovor da nista nisam dobio.Posle trece poruke ja sam ustao sav izgubljen i sav sam se tresao koliko me je ta buka uznemirila.A kad me neko zove zvoni mi Navras,e to je tek horor kad me neko zove dok spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope.Fabricki zvucnici,evo gde stoje,i nisu uopste mali.

article6110unboxingbackclosed.jpg

 

Poslao sam jedan dan 7 kodova za koka kolu.Posle nekih 10-ak dana u 9 ujutru mi je stiglo tih 7 poruka kao odgovor da nista nisam dobio.Posle trece poruke ja sam ustao sav izgubljen i sav sam se tresao koliko me je ta buka uznemirila.A kad me neko zove zvoni mi Navras,e to je tek horor kad me neko zove dok spavam.

cekaj, ja te pitam jel pricas o zvucnicima ugradjenim u mob, ti kazes ne i okacis sliku telefona? :confused:

pitala sam iskljucivo za zvucnike marke SE koji se kupuju odvojeno od telefona. bas me briga sto je tebi glasan tvoj mob :)

svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...