Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

1. ovaj moj HTC ima wireless. otvorim internet explorer na njemu, i posto mi je i laptop na istom wirelesu - mogu preko http-a da kontrolisem foobar player i da mi mobilni sluzi kao daljiski (lezim u krevetu, i gledam playlistu na mobu, preskacem pesme, pojacavam i stisavam muziku, itd, itd)

koji htc imash?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima!

 

moja keva ima isti problem, i koristi 6230i.

inace, velika vecina mobilnih koji imaju symbian moze da skalira velicinu slova u porukama..

 

 

da sam ja na tvom mestu, otisao bih u nekoliko prodavnica mobilnih i trazio da mi pokazu modele koji mogu da prikazu velika slova u sms-ovima, i onda bih odabrao neki koji odgovara kao poklon..

 

Probala sam, neuspeshno. Te ne mogu da ukljuce te ne znaju te ne razumeju.

 

 

Pa evo moj recimo (Nokia 5310) ima small, normal i large size.. Evo kako to izgleda na large:

 

5310-large-font-size.jpg

 

Ne znam ti ja latinski. Ovo deluje dobro, hocureci veliko. Pogledacu, hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja imam ovo: http://www.mobilnisvet.com/mobilni/765/Sony-Ericsson/V600i

 

Vec 2 godine. I planiram da kupim novi kad se ovaj pokvari. Stvarno nisam od onih ljudi koji menjaju telefone k'o carape. Dok god mogu da normalno zovem i saljem poruke, dobar je.

Imam fotoaparat i mp4 player, tako da i ne patim za tim funkcijama na telefonu. xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

shit telefon. ne samo taj, nego vecina samsung telefona.

ja sam mogao da biram, kad sam kupovao fon, izmedju samsunga e250 i sony ericsson w200. uzeo sam w200 bez razmishljanja, iako nema bluetooth. osim toga, telefon mi je sasvim dovoljan, ponajvishe zbog dobrog zvuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem da se i ja "pohvalim" posto vidim da premeravamo duzine... Daklem pre nekih mesec i kusur uzeh E71.

 

Posto sam hteo telefon koji ima qwerty (nikad nisam prezalio svoju Nokiu 5510, ako je se iko seca), i bateriju pristojnog kapaciteta, bio sam se nalozio da uzmem e61, ali nekako za iste, tj manje pare kod mt:s-a moz da se uzme e71 (cca 14000 din sa pretplatom od 1000 din na 2 god, a upaketu je i kartica od 2gb), i tako, uzeh je.

 

Utisci su da:

1) qwertz (sa yu slovima) tastatura radi super, iako je mala

2) baterija drzi ko luda, 4-5 dana i to uz solidno njakanje i dosta price

3) sav je jebeno hromiran, izgleda k'o luksuzni auto, kakav crni iphone... i zraci ko prosecna TV-stanica

4) symbian pici zaista brze neg sto sam ikad video, i sto je najbitnije ima gomilu kojekakih precica i sitnih noviteta koji omogucavaju brze/lakse koriscenje, a i sam softver koji je instaliran nije los (tj onaj deo koji je nov za E seriju)

 

Jedini problem je sto nisam uspeo da nateram GPS da radi, tacnije neki normalan softver (posto originalne Nokia mape rade, al nesto baguju, verovatno cu morati da upgradeujem firmver)

Pokusavao sam da stavim Garmin, odradio sve po nekom vajnom uputstvu, ali nece da radi...

 

@imaginos - deder posalji ako ti nije problem na pp ili nekako to sto si savetorao ostalima za instalaciju garmina (ili cega vec sto je pogodno za po srbiji).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...