Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ако некоме затреба батерија за Т20, имам нову, танку.

 

Иначе, апсолутно подржавам Бредлијеву причу кад је интеграција апарат/моб у питању док сам против кад је интеграција мп3/моб/радио у питању и мислим да је ова потоња сјајна. Такође, мислим да је сулудо дати више од 150 евра за телефон, нарочито сада када постоји гомила повољних корисничких пакета што у Теленору, што у МТС-у. Још кад почну да раде Аустријанци...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vas boli kurac sto neko hoce da da 500e za mob?? Neko ulaze u auto neko u foto aparate, nekome je trip da ima sve sto mu treba u mobu. Samo je rekao sta ima, ne ide okolo sa "JA IMAM TAJ I TAJ PLACITE SVI". To sto vi tako razumete vasa stvar.

Da imam svoju kintu i vidim mob koji mi je savrsen i kosta 500e uzela bih ga.

 

Ona izdrkavanja mob od zlata s dijamantima a usput nema nista od opcija su sranje, ove nokie i sl makar kostaju zbog funkcija.

 

k800i razlupan o pod drugi put po redu i samo je trebalo uraditi "klik" prstom na par mesta da se sklopi :) zakon mob kao i prethodnik... Jos kad memorija ne bi bila toliko skupa pa da ubacim 2Gb... jedino sto mu fali je opcija da blic sija kao lampa ali ne nestaje struja TOLIKO cesto :ph34r:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona izdrkavanja mob od zlata s dijamantima a usput nema nista od opcija su sranje, ove nokie i sl makar kostaju zbog funkcija.

 

Ta izdrkavanja su predvidjena sa bogate ljude kojima treba lep telefon(ne kazem da su svi lepi), kvalitetno izradjen koji se nece vidjati cesto na ulici, i koji ce iz sluziti duze vreme i odradjivati im posao a to je da se jave i posalju poruku.Nemaju nista od opcija?Jel imaju opcije da se javis i posaljes poruku?Ja mislim da je to najbitnije za ne?

 

k800i razlupan o pod drugi put po redu i samo je trebalo uraditi "klik" prstom na par mesta da se sklopi :) zakon mob kao i prethodnik...

 

Cekaj dala bi 500e za telefon i lupala ga kao K800?Ne ide mi u glavu, ali ok tvoja stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj dala bi 500e za telefon i lupala ga kao K800?Ne ide mi u glavu, ali ok tvoja stvar.

 

 

Koliko sam ja shvatio devojka je u drugom delu posta samo pričala o izdržljivosti svog telefona, a ne o tih 500e za telefon. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ja 6233 pre jedno 2 meseca (preko telenora), savršen je. Odlična baterija (5 dana), dobra plastika (btw. lepši je u crnoj boji ;) ), solidna kamera, microSD kartice, stereo zvučnici (za seljačenje po prevozu) i veoma dobre sluške.

 

 

To cudo pazarujem za koji dan :bigblue: Nego reci mi jesi mu stavljao novi firmware?Cuo sam da je izasao neki kazu da im baguje a neki da je ok donosi dosta sitnih stvari...

 

@Baal Behrit - Hteo sam da kazem da bi i taj od 500 lupala kao i ovaj od koliko 200-300E ali ponavljam da je to njena stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, све је то супер али гомиле ликова само копају и "СД2, Ц3ПО АрТуДиТу, 2432Х, картица 4324354џ ..." ...

Знаш оно - проучавање нових типова мобилних телефонских апарата ...

Јеботе.

Каква занимација.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cudo pazarujem za koji dan :bigblue: Nego reci mi jesi mu stavljao novi firmware?Cuo sam da je izasao neki kazu da im baguje a neki da je ok donosi dosta sitnih stvari...

 

 

Koje sitne stvari?

 

Elem, držim default firmware koji je bio na telefonu, verzija 04.52. Baterija i dalje drži 5 dana uz puno razgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Nokia N73 music edition uz koju ne dobijas nista je 280e, a standardna sa bluetooth slusalicom je bila 295 i na drugom mestu 290e. Uzeo sam ovu od 295e (zbog boje) + 1GB mini sd 22e =317e. :)

 

 

Kakve slike pravi, covece, perverzija, danas sam uslikao pola grada :) :) Nego, nisam ocekivao da mi blic pojede bateriju zbog 20-ak nocnih slika.. :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...