Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Имам Нокију 3310. Испадала ми је сто пута, шутирао сам је неколико пута, упадала ми је у каду, једном ми је са водокотлића упала у ВЦ шољу, гађао сам пса који ми је летос напао мачора, ортак ми је бацио у Дрину (јер сам његов телефон убацио у криглу пива). Три пута сам му мењао маску, и даље ради као сат. Никад га нећу променити, осим ако "умре", што је, скоро сам сигуран, немогуће!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

super telefoncic :da:

 

Sjajan je fontele ali sam i dalje seljak :) ...da mi stari nije crko i da nisam imao kombinaciju da ga uzNem preko robota Telenora ne biK ga uzeo u narednih 5 godina :)

 

Mada, cure na splavovima me sada veoma drugacije gledaju! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan je fontele ali sam i dalje seljak :) ...da mi stari nije crko i da nisam imao kombinaciju da ga uzNem preko robota Telenora ne biK ga uzeo u narednih 5 godina :)

 

Mada, cure na splavovima me sada veoma drugacije gledaju! :)

smesi ti se svetla buducnost splavarska... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам Нокију 3310. Испадала ми је сто пута, шутирао сам је неколико пута, упадала ми је у каду, једном ми је са водокотлића упала у ВЦ шољу, гађао сам пса који ми је летос напао мачора, ортак ми је бацио у Дрину (јер сам његов телефон убацио у криглу пива). Три пута сам му мењао маску, и даље ради као сат. Никад га нећу променити, осим ако "умре", што је, скоро сам сигуран, немогуће!!!

 

Не постоји поузданији, ергономичнији, дуготрајнији, безотказнији телефон од њега.

И мени је падао и растављао се на саставне делове, буквално и и даље ради као и када сам га добио.

Мислим да је то мобилни апарат бр. 1 свих времена, то је, мени, један од најлепших телефона, такође, тежина је идеална, све-све-све ...

Никада га не бих ни мењао да нисам добио, од фирме, други са месечним кредитом у висини од **** динара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој деда има нокију 3310 већ више од 4 године. И још није научио да га користи :) :) (што наравно не значи да је телефон лош, већ да мој деда има мало ограничене сазнајне могућности )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u sirem drustvu imamo klan vlasnika Sony Ericsson K750i.

Ovo je po meni trenutno apsolutno najjaci telefon po odnosu cena/kvalitet na trzistu.

Ja sam u moj telefon ubacio 1Gb memorije pride (a prima kartice do 4 Gb), tako da je desetak albuma + tona drugih gluposti uvek uz mene.

Ima odlican mp3 plejer i vise nego pristojnu kameru. Klasicne funkcije nema potrebe posebno elaborirati. Baterija i pored intenzivne eksploatacije drzi do 4 dana.

Odlican telefon. Necu ga menjati skoro.

 

Лепо велиш. Дефинитивно један од најбољих телефона свих времена, а чак и сада 2 године после изласка мало телефона га дере по функцијама. Ја сам му докупио оно имба слушке од w810, онај блиц додатак MXE-60 и служи ме невиђено добро. Безброј сати музике која се небиђено добро чује, око 1900 слика, а оно баш ми се увек нађе када нпр изађем са ортацима, нико није понео апарат и у таквим ситуацијама увек направим пар незаборавних слика. Мислио сам се једно време да га мењам за К800 али сам одустао пошто је лошија справа за музику а и онај уграђени блиц му је слабији од овог мог екстерног. Како ствари стоје једино ће ме можда Iphone натерати да га променим, али треба се начекати до тога...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan je fontele ali sam i dalje seljak :) ...da mi stari nije crko i da nisam imao kombinaciju da ga uzNem preko robota Telenora ne biK ga uzeo u narednih 5 godina :)

 

Mada, cure na splavovima me sada veoma drugacije gledaju! :)

 

jos kad bi u Telenoru povoljno nudili kola, sve bi ti po dve prilazile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...