Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Imam black Motorolu V3-X već 6-7 meseci , proširio sam mu memoriju na 1Gb, mislim da mu je sasvim dovoljno....Inače ima odličnu kameru 2MpX, zadovoljan sam kvalitetom snimka jedino me pomalo živcira blic koji pomalo ''ubledunjavi'' fotku.

Pre njega sam koristio Nokia 6101 i ako je u nečemu bolji ( ta opcija mi je veoma važna) jeste dužina SMS-a.

Mogao sam k'o čovek da strpam šest poruka u jednu, na motoroli mi je ograničenje 450 karaktera, a to mu dođe 3 in 1.

Generalno zadovoljan sam ''amerikancem'', ovaj model koji imam, nepristrasno, je jedan od najlepših telefona ikad.

Naravno, ukoliko preferirate '' preklop'' mobilne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da mora da su dobre u picku materinu. Nijedne slusalice koje se isporucuju uz uredjaj nisu dobre. Tako je sa mp3 plejerima tako je i sa mobilnim (zapravo, sa njima je jos gore).

Imam Sony Ericsson k700i, slushalice koje idu uz njega su fantastichne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam black Motorolu V3-X već 6-7 meseci , proširio sam mu memoriju na 1Gb, mislim da mu je sasvim dovoljno....Inače ima odličnu kameru 2MpX, zadovoljan sam kvalitetom snimka jedino me pomalo živcira blic koji pomalo ''ubledunjavi'' fotku.

 

 

imam i ja crnu V3 i potpisujem sve receno :da:

 

mada mi malo zuji tastatura i skripi kad ga otvaram :ph34r:

 

i nezgodno je sto kad si napolje a sunce je ne vidis displej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam bitno pitanje. Znaci imam 4 telefona dva na racun i dva na kredite, e sad ti na kredite mi sluze za neke razgovore koje bukvalno koristim jednom mesecno po potrebi i ako ima potrbe za to, nije bitno.

Znaci drzim ih iskljucene i imam kredite na njima, da li je moguce da vas iskljuce sa mreze ako neki odredjeni period ne koristite njihove usluge, ili te telefone drzite isljucene a imate kredite na njima?

 

Znaci, postoji li mogucnost da vas iskljuce sa mreze?

 

 

Na 063/062 kredit traje 330 dana. U sledecih 90 mozes samo da dopunis kredit, ne mozes da zoves. Posle toga imas 30 dana za reaktivaciju i jos 30 da predjes na post paid. Ako i to propustis, ode broj.

 

zashto na nove nokie ne stavljaju symbian?

nije da sam se usrecila symbianom kad sam ga imala, zabagovao mi brzo ali mi nije jasno... a i mnogi ga (symbian) hvale kao 'otvoren' ti je fon

 

Ne znam to da vise ne stavljaju symbian u nove nokie ali se tripuje visestruko :) tipa sam uvodi redirekciju i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stekla sam takav utisak kad sam pogledala shta ima od novih nokia, kao i sajt simbijana. al ochigledno nema niko pojma :)

 

moj se ne tripuje, ovaj pepe l'tvor (7390), a prethodna nokia, ne secam se broja, zabagovala posle par meseci, a ubrzo posle toga otishla i kartica koja je idiotska, mmc, ili multi media card.

 

al ne dam nokije ni za shta :) nemam pojma shto ih volim kad su tako loshe prema meni :)

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

da kupio sam telefon da bi svi videli sta imam.kupio sam ga jer mi se svidja i to je to,a sta ce drugi da misle bas me briga,nisam ga zbog njih uzeo

 

 

 

if you say so...samo ti stavljam svoj komentar,ako ti imas pravo da okacis sliku,valjda imam i ja pravo da stavim komentar...nevermind...your choice...samo sam rekao da je lame kada telefon nije telefon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blathaddar

 

Pusti ga dechko ima pare pa mozhe da se razbacuje njegov izbor

 

Lichno nikada ne bih da vishe od 200€ za telefon...nokiu n95 ako i budem uzimao chekacu da mu padne cena na 200€ pa da uzmem mada trenutno sam zagrejan za nokiu n80

 

al ne dam nokije ni za shta icon_smile.gif nemam pojma shto ih volim kad su tako loshe prema meni icon_smile.gif

 

Ja nokiu najvishe gotivim zbog Symbiana :da:

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lichno nikada ne bih da vishe od 200€ za telefon

 

licno nikad ne bih dala vise od 130 evra za telefon :D

 

 

Daj, covece, meni nije jasno cemu to? Ortak je kupio fon za 350 evra, i gle cuda, ukrali mu ga posle 2 nedelje! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, covece, meni nije jasno cemu to?

 

Chemu?

Pa kupish neki telefon iz srednje klase od 150-200€ i miran si dve godine....

 

Evo moja nokia 7610 iako je sva izlizana i jedva vidim dugmice i dalje fenomenalno radi....i pre cu da kupim novu tastaturu i masku za 7610 nego shto cu da dam 300,400 ili 500 jevreja za nov telefon....

 

Jebi ga za 500 jevreja mozhes i laptop komp da kupish....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo neznam koji ce ti kurac ovakav telefon?

da se pokazes ili sta...?

brate,zna se zasta telefon sluzi.. :rolleyes:

 

Kako brate zasto?Voli covek da se izivljava i to je hobi....U poslednje vreme se ne zna zasta telefon sluzi, oce da ga zamene sa foto-aparatom, mp3 player-om...meni je to smesno, zna se ako hoces ok kvalitet slike kupis foto-aparat ne treba ti mnogo kinte, mp3 pa cak i mp4 playeri su dzabe sad, roknes bateriju od 50kinti i rokas malo manje od mesec dana, ne cimas se da li ce ti baterija trajati 2-3dana, da li ce ti prekidati slusalice (koritis ga kao fles i to mnogo znaci)...Ja sam uvek bio u tom fazonu jel te multifunkciske stvari nikad nece raditi kako treba.

 

200 jevreja taman za telefon, da ti radi posao.

Edited by Killing Floor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...