Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

odradio sam po drugi put fabricki reset i sada je ok.matora je verzija androida (1.6) zato sto je ta galaxy serija ostala zarobljena na istom jedino ako neko hoce da experimentise sa custom rom-ovima ali meni to za sad nije toliko potrebno jer mi skoro sve potrebne aplikacije rade i na 1.6.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

majku mu jebem, treba da uzmem mob kroz nedelju dana i totalan je haos s izborom (na telenoru uzimam).

 

kao sto sam napisao na temi, u opciji su wildfire s i galaxy ace.

 

Ace, koji sam do saznanja o kolicina rama nameravao da uzmem, boljim resenjem cini: procesor na 800Mhz, jaca baterija, displej od 3 i po inca.

Mane su mu svega 278mb rama (100 raspolozivo korisniku za aplikacije), napravljen striktno od plastike, ima istu rezoluciju kao wfs na vecem displeju sto znaci nesto slabiji kvalitet slike.

 

Wildfire S, boljim cini: dizajn, sense okruzenje, 512mb rama, android 2.3 u startu, dobra rezolucija za velicinu displeja, aluminijum.

Mane su mu: baterija slabija nego na Ace (1280<1350), displej na 3.2 i procesor na 600Mhz.

 

ajd da cujem vasa misljenja, koja je opcija bolja? :)

 

cenovno nije neka razlika, na telenoru je s mojim paketom Ace skuplji za nekih 2000.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wildfire S ima više rama, Gingerbread, baterija jeste slabije, ali mu je ekran manji i procesor slabiji tako da će trajanje baterije isto da bude. Sense nije prednost, to je mana, uvek se instalira neki rom koji nema Sense jer je sam po sebi bloatware i totalno je nepotreban. RAM je poprilično bitan što se tiče aplikacija, tako da ne znam šta da ti kažem, vidi šta ti više odgovara kada ih uzmeš u ruku i isprobaš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У прилици сам да узмем Блекбери 8310 за 4300 динара. Под гаранцијом је, али треба да се декодира, па та гаранција не вреди ничему. Је л' вреди то тих пара?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко каже да ћу да се одрекнем своје Е51? :D

Брате за 43 евра узети такав телефон је смешно, само ме брине ово декодирање.

 

'Де је онај Бехерит кад ми је потребан...

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi Viper, oni ce ti reci najvecu mogucu cenu, pa od tog broja oduzmi jedno 20% i dobijes za koliko ce ti negde drugde odraditi tu dekodaciju... Po mom misljenju je taj telefon iako funckionalan, dókurca ruzan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...