Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

dual ne valja

 

isprazni se baterija - niko ne može da te dobije

pričaš s nekim, ne možeš da vidiš na drugom telefonu nešto što bi bilo dobro pomenuti u tom razgovoru

 

ne sviđa mi se, bolje je s dva telefona, jedino je nelagodno nositi ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ti nije jasno?

 

bezbroj puta mi se desilo da mi se isprazni baterija na jednom telefonu, pa da koristim drugi

 

ili to ili da nosiš rezervnu bateriju sa sobom, eksterni bateriju ili punjač

Share this post


Link to post
Share on other sites

dual ne valja

 

isprazni se baterija - niko ne može da te dobije

pričaš s nekim, ne možeš da vidiš na drugom telefonu nešto što bi bilo dobro pomenuti u tom razgovoru

 

ne sviđa mi se, bolje je s dva telefona, jedino je nelagodno nositi ih

Imam Samsung dual najmanje pet godina, nisam imao tih problema.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, potraži malo po servisima, oglasima, kupujemprodajem. Nemam ajfon, ali znam da može preko imei br. da se požalje zahtev i otključaju ti... bilo je i online to, nešto mislim da je 5e bilo ovako otključavanje za npr. AT&T, a ako ti je blacklist-ovan telefon, onda tipa 50-60e. Ne znam sad kako je. Ako imaš nekog ortaka u servisu za mobilne telefone, to najbolje da vidiš sa njim. A svi imaju nekog ortaka ili ortakovog ortaka u servisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam onu Motorolu Moto G4 dual, pa lep telefon, polako se navikavam, ali imam jedan problem,prvi put ga punim, bila je baterija je na 7-8%, posle 3 sata samo 40%, zašto se toliko sporo puni? Probao sam i sa drugim punjačem, drugom utičnicom, pojma nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2GB rama. 16GB, ma super je ali danas sam se smorio zbog baterije, misliš da je normalno da puni bateriju od 3000Mah 8 sati?

Moram da nađem masku i foliju, nemaju za ovaj model, uopšte nisam pazio na to da je redak...

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije normalno.

do duše, zavisi kako ga puniš, ako si ga samo zabo u laptop ili računar, onda jeste normalno.

 

u suprotnom, slab ti je punjač. moj z2 sa baterijom od 3100mAh se napuni za max 3 sata na punjaču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije normalno nikako. Ili su ti isporučili slabiji punjač (a jesu, jer vidim da u paketu brzi punjač stiže samo uz Mogo G4 Plus, a nema ga uz običan model) ili nešto ne radi kako treba i valjalo bi da reklamiraš.

Piše da se sporo puni, ali 8 sati je barem dvostruko više nego normalno

 

Charge Time

 

While the Moto G has a fairly substantial battery life, it will eventually die and need to be recharged. We've seen a large improvement in the charge time of mobile devices with the adoption of fast chargers that supply as much as 18W of power to a device. Unfortunately, this hasn't trickled down to low end and mid range devices yet, and as a result they often suffer from very long charge times using their included chargers.

76921.png

 

The combination of a 9.39Wh battery and a 2.75W charger leads to the longest charge time on record for a mobile device. While it's only a couple minutes longer than the Huawei P8 Lite, it's substantially longer than most other phones. Since the Moto G has very good battery life users can just charge their phone at night, which puts it in a better situation than the P8 Lite. Despite that, I wish Motorola had considered the additional charge time their larger battery would require and included a 5W charging block to compensate. If a user has a spare 5W or higher charging block or lives in a region where the Moto G comes with one they will see the charge time drop to as low as 2 hours and 50 minutes, which is much more reasonable.

 

 

 

 

Znači, probaj sa brzim punjačem, a ako i tako ne radi valjano, onda reklamiraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...