Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

oba su kodirana kad uzimaš kod operatera

 

sestra ima ovaj Tesla 3.1, meni se dosta sviđa

 

Dobio sam Tesla 9ku pre neki dan, nisu oba kodirana, ostavili su jedan slot otključan! :)

Za sad mi je sasvim ok, jedino me muči što neće iz nekog razloga na firmin Wi-Fi da se nakači, dok na sve ostale okolne hoće, the fuck :haha:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

ako potoje drugi modeli sa istim karakteristikama (2gb rama i gorila, drugi ekran ne mora) po istoj ceni onda je to realna cena, ja ih nisam našao kada sam tražio... takođe, kada je izašao bio je 600-700 funti tako da 110 dolara je daleko od realne cene po meni... koliko je star i da li je bio flegšip me ne zanima već samo odnos cene i karakteristika...

 

radi se o tome da nisu uspeli da ga proguraju i sada se rastosiljaju dvojke jer bi trebalo trojka da se pojavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje ekvivalentni modeli i cenovno i po karakteristikama, vidim da vučeš ino cene, samim tim je još lakše naći...

2gb rama je danas apsolutni minimum za guranje androida. telefon se jedino ističe po tom gimmicku dva ekrana i to što je jedan amoled. kamera je prosek, lolipop pregažen, baterija prosek.

 

cena je dobra, nema šta, ali lično ne bih uzimao taj model u 2017toj godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno, nisam istraživao previše, uglavnom ukačim kada izbace neki xiaomi/asus i sl., a sad me mrzi da jurim :D pogotovo kad si već pazario...

 

nisam znao da planiraju da ga dignu i na mm, lepo od rusa :)

 

btw, gorila šmorila, i ona se posle nekog vremena nepažljivog korišćenja ogrebe, mnogo bolji lek je svakako tempered glass protector koji košta siću, a život znači kad pada telefon :)

mada kod yote je zajebancija zadnji ekran, pošto je zakrivljen...

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neprobojni Signal protokol, e2e enkripcija AES256, otvorenog koda... Ako si Srbin i kriptoanarhista ovo instalirati moraš. Odlučno reci NE buljavom oku Velikog brata iz ' 84.

 

Možeš ga koristiti i kao SMS aplikaciju, ako taj drugi nije instalirao. Međutim, ako planiraš da digneš zgradu Vlade u vazduh, poželjno je da i taj s kojim se dogovaraš ima instaliran Signal.

 

Usput, za švaleraciju dušu dalo, ali nećemo o tome.

Edited by vudun
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crkla je aplikacija zato sto je prestala podrska Messengera za win 8 i 8.1, da bi koristio dalje aplikaciju moras imati windows 10 mobile :) Dakle ako imas telefon koji nema mogucnosti upgrade na win10, mozes da se pozdravis sa mesindzerom, vidim da je i shazam ukinuo podrsku za windows a i viber za malo da to uradi al ipak nije. Izgleda da i wattsup isto prestaje da radi.

 

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4353492/Facebook-Messenger-axed-76-Windows-phones.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dao sam kolegi pokvarenu Lumiu 920 koju je opravio i trenutno koristi umesto svog Galaxy S7 telefona :haha:

 

A pre koji mesec uzeh Huawei P9 Lite, Telenor mi ga dao za 70e kad sam hteo da zapalim iz njihove mreze. Za te parice strava mob

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...