Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Pazite situaciju ... Pre mesec dana, krenuo zeni LG G3 samo da se restartuje u loop. Ja reko ok, daj da probam da ga fleshujem, resetujem i ostalo, nista nece, i dalje restartovanje. Proguglam malo, vidim neki se zale, otisla maticna, kurac palac, ja reko ok... Posaljem zenu sa telefonom u neki servis, ona ode tamo, taj neki lik joj drzao telefon dva dana, fazon kaze, crkla maticna, 200 eura :haha: Ja reko, ma vazi, kur moj. Uzmem ja telefon, reko, da nije mozda baterija, jos to nisam probao, nema smisla da telefon radi kada je nakacen na usb a ovamo ne ...

 

Narucim Anker bateriju sa Amazona, ustekam nakon 2 dana, sljaka kao novo. Nakon toga sam malo proguglao, cisto da vidim jel se i drugima desavalo, i bukvalno, bukvalno, baterija je nekim korisnicima trajala 2 godine okruglo, kao i mojoj zeni. Datum kada je krenuo da zajebava telefon je tacno u dan 2 godine od datuma proizvodnje baterije (pise na bateriji).

 

Neverovatno, ali eto, ako se nekome desava da mu se LG restartuje u loop, ako ne rade reseti i ostalo, iskesirajte bateriju, nemojte da vas ovi po servisima loze da je maticna i ostalo :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel vredi ovo da gledam, komentari su od tel je krš do tel je vrh, meni se sviđa što je soni i što ima gorilu a ne bih davao mnogo preko 150e, ne treba mi da leti, da tera igrice samo da bude stabilan i umereno otporan na mene...

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-test/3782/Sony/Xperia-SP-C5303-8GB

 

ne bih imao protiv ni da je manji ekran, samo kontam da to što je mator ima neke svoje minuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga imao do pre godinu dana. dobar je telefončić, ali iskreno za današnje vreme, premalo je 1gb rama na androidu, bukvalno će da ti se vuče telefon. takođe, ovaj model nema gorilu, ali ima neko drugo zaštitno staklo.

 

u svakom slučaju, pre bih ti preporučio da juriš neki xiaomi redmi3 model, ima na kp ovih valjača koliko hoćeš, daju i garanciju, sve regularno... iiiili, probaš da nađeš xperia z2 polovan :D

 

evo, jedan koristan link.

https://www.kupujemprodajem.com/163001-1-vladimir-060-0235-335-svi-oglasi.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumem te, problem je što nema više malih modela, 5" je sada standard za manji displej xD

 

a ako pazariš neki stariji model poput sp-a, frustriraće te sporost sistema. eventualno da probaš da iskopaš negde polovni xperia z1 compact ili z3 compact po povoljnoj ceni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite situaciju ... Pre mesec dana, krenuo zeni LG G3 samo da se restartuje u loop. Ja reko ok, daj da probam da ga fleshujem, resetujem i ostalo, nista nece, i dalje restartovanje. Proguglam malo, vidim neki se zale, otisla maticna, kurac palac, ja reko ok... Posaljem zenu sa telefonom u neki servis, ona ode tamo, taj neki lik joj drzao telefon dva dana, fazon kaze, crkla maticna, 200 eura :haha: Ja reko, ma vazi, kur moj. Uzmem ja telefon, reko, da nije mozda baterija, jos to nisam probao, nema smisla da telefon radi kada je nakacen na usb a ovamo ne ...

 

Narucim Anker bateriju sa Amazona, ustekam nakon 2 dana, sljaka kao novo. Nakon toga sam malo proguglao, cisto da vidim jel se i drugima desavalo, i bukvalno, bukvalno, baterija je nekim korisnicima trajala 2 godine okruglo, kao i mojoj zeni. Datum kada je krenuo da zajebava telefon je tacno u dan 2 godine od datuma proizvodnje baterije (pise na bateriji).

 

Neverovatno, ali eto, ako se nekome desava da mu se LG restartuje u loop, ako ne rade reseti i ostalo, iskesirajte bateriju, nemojte da vas ovi po servisima loze da je maticna i ostalo :)

 

Pinujte ovaj post. Da bude na prvoj stranici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...