Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Moze li pomoc?

Samsung Galaxy Ace+ ili HTC One V?

Koji od ova dva? Slicna im je cena.

htc definitivno, em bolji displej, em je bolja izrada generalno.

 

Huawei g300 i prenesi i surfuj 500 (u telenoru)

ili isti uredjaj u vipu sa paketom postpaid 325

+1

Edited by necko

Share this post


Link to post
Share on other sites

htc one v je bolji od galaxy ace +(ali ja mislim da oni nisu u istom cenovnom rangu). No neko je je pitao za dobar telefon, za koji ne bi morao da da puno para. Moja preporuka je ili Huawei G300, ili 5000 dinara skuplji a mnogo bolji Sony Ericsson Xperia Arc S koji je za te pare fenomenalan telefon i verovatno za svoju klasu najbolji.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba ti senzualno tanak telefon za trenutne informacije sa društvenih mreža kako ne bi propustio novosti sa profila svojih prijatelja? ako jare, u zdravlje da ga potrošiš!

 

Moderan, stilizovan i senzualno tanak mobilni telefon, koji omogućava potpuni užitak sa neopohodnim funkcijama, LG T385 dolazi sa 3.2” ekranom dizajniranim sa društvene mreže, omogućava trenutne informacije sa društvenih mreža jednim dodirom na početnom ekranu. Ukoliko ne želite da propustite novosti sa profila svojih prijatelja, a da pritom imate privlačan telefon, LG T385 je odličan izbor.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма које црне друштвене мреже. :haha:

 

Што се нета тиче, битно ми да има ВајФај, да понекад могу да погледам неке резултате кад нисам кући, или тако нешто. И камера је исто одлична. Иако је од "само" 2 МП, хвата фотке у високој резолуцији и све се лепо види.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...