Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Evo da se uchipim i ja delom svoje kolekcije taman da odrzimo "alive" ovu temu.Vinil rules!

DSCN0200.jpg

Ух, сунчић ти пољубим, ова дава Warrantа бих радо поседовао!

 

Jebo Heller, vidi Grive!!!

Јебо Гриву, види Цитрон и Црну Удовицу (на омоту готским фонтом заправо пише Erna Udoyica).

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar od ovolikog kulta bas ti zapelo oko za Warrant?Prvi album je bas redak,ep koji je u stvari zesci thrash speed,kasnije su oni smeksali.Ako budem nabavio duplikate javicu ti da se menjamo nesto a ako vidim negde da neko prodaje opet cu da ti javim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako prodas jos jednu moju plocu ima da te razbijem ko zvecku,jel jasno!

 

 

Dok ti razmišljaš prodje voz :)

 

 

..Ništa se ti ne sekiraj ono za tebe je ostavljeno na stranu

 

Nego matori kako je bilo u Budvi jesi bar guzio nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Zar od ovolikog kulta bas ti zapelo oko za Warrant?Prvi album je bas redak,ep koji je u stvari zesci thrash speed,kasnije su oni smeksali.Ako budem nabavio duplikate javicu ti da se menjamo nesto a ako vidim negde da neko prodaje opet cu da ti javim!

Па, све остало поседујем у колекцији. И знам каки је Warrant, имам реиздање на диску уз пар бонсу песама.

 

Него, нови додаци:

Тwisted Tower Dire - Netherworlds

Ritual Steel - Orchid Queen 7"

Metal Mercy - Life Ride 7"

Taunted - s/t 7"

Wizard - Odin

Gravestone - Back To Attack

Gravestone - Creating A Monster

Anthem - Anthem

Deaf Dealer - Keeper Of The Flame

Leather - Shock Waves

Mordred - Fool's Game

Indestroy - Sensless Theories

Rage - Secrets In A Weird World

Rex Inferi - Like A Hurricane

Sacred Steel/WIzzard - Metal Forever 7"

Violent Force - Malevolent Assault of Tomorrow

 

Требао би да буде и Lonewolf - Holy Evil 7" у недељу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, све остало поседујем у колекцији. И знам каки је Warrant, имам реиздање на диску уз пар бонсу песама.

 

Него, нови додаци:

Тwisted Tower Dire - Netherworlds

Ritual Steel - Orchid Queen 7"

Metal Mercy - Life Ride 7"

Taunted - s/t 7"

Wizard - Odin

Gravestone - Back To Attack

Gravestone - Creating A Monster

Anthem - Anthem

Deaf Dealer - Keeper Of The Flame

Leather - Shock Waves

Mordred - Fool's Game

Indestroy - Sensless Theories

Rage - Secrets In A Weird World

Rex Inferi - Like A Hurricane

Sacred Steel/WIzzard - Metal Forever 7"

Violent Force - Malevolent Assault of Tomorrow

 

Требао би да буде и Lonewolf - Holy Evil 7" у недељу.

 

 

Ovih dana cu da bacim svoje novitete ali sa fotografijom kao prosli put.Samo da se nakanim da kupim baterije za fotoaparat.Mordred je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ajd' sve, al' koj ce ti kurac ovaj Mordred da mi je znati...

Па, симпатичан је албум. А и био је на гомили са неким другим плочама за баш мале паре, па реко' да га узмем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Thrash metal madness :pivopije:

 

Na prvoj slici u gornjem redu prvi death jel to neka kompilacija ?

 

To je druze moj Death is just the beginning prva kompilacija na kojoj sama osnovna skola i veterani Death metala iz celog sveta: Defecation (projekat clanova Napalma),Atrocity,Dismember,Righteous pigs,Master,BENEDICTION...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve vinil manijake: jel neko slusao kanadski true / heavy / epic band TALES OF MEDUSA ???

 

ovi likovi se bukvalno trude da budu najunderground bend na svetu posto im je svako izdanje strogo ograniceno na 20 - 100 kopija a pritom nemaju nikakav kontakt (ni mejl, ni MojProstor, ni sajt...). takodje, prava imena clanova benda su nepoznata (samo nadimci), ne daju nikakve intervjue i ne dele promo kopije da neko ne bi napisao recenziju o njima (!?). njihov Triumphant Serenade LP (izdat prosle godine ako se ne varam) je vec postao veoma trazen (onima koji su imali privilegiju da ih preslusaju) i skoro nemoguc za pronaci. e da, oni NE PRODAJU svoje ploce/kasete (jer to nije u duhu iskrenog trejdovanja, tako oni kazu) vec ih POKLANJAJU + sami placaju postarinu (pod uslovom da mozete da ih kontaktirate i da pritom imaju slobodnu kopiju da poklone, u sta cisto sumnjam).

 

ako neko slucajno ima neke pesme od njih voleo bih da preslusam!!!

 

 

@RNA: Rex Inferi LIKE A HURRICANE - odlican album (i omot naravno). upravo slusam isto jedan matori 'talijanski bend Unreal Terror HEAVY & DANGEROUS - dobri su i nekako simpaticni - jesi ih slusao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најновији додаци колекцији:

V/A - Eastern Front - Live At Ruthie's Inn

Hellhammer - Luxury

Hellhammer - Cruicifixion

Doomshine - SHining In Solitude 7"

Wizard - Odin

Griffin - Protectors Of The Lair

Angel Witch - Angel Witch pic. disc

Warbringer - War Without End

Skeletonwitch - Beyond The Permafrost

Avenger Of Blood - Death Brigade

 

Умало да добијем и Iron Angel "Rush Of Power", заправо њихов први демо штампан на плочи.

А Apollo Ra на жутом винилу отишао за $130. Ја наивно понудио $40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам ја од њих већ оригинално издање, али у мало лошијем стању, а на берзи сам крајем прошле године узео реиздање на диску са 7 бонуса за неких 500 динара, таман да га слушам у војсци. много дежурство у ваљеву је протекло уз тај диск. Поред тога, имам и "They Wouldn't Dare" 7", а планирам негде да уловим и "Sinister History".

 

58bf_1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thrashdeathblack.jpg

 

Thrashrazno.jpg

 

Generalno gledano, nisu mi fetis originalni diskovi i ploce i retko koje izdanje me ostavi bez daha, ali od pogleda na ovu tvoju kolekciju definitivno krece voda na usta. Ala bi mi legao taj Symbolic, The End Complete, Practice What You Preach, New Order, Mental Vortex, Peace Sells i ta dva Forbidden-a...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosko, sta ti je to od Hellhammer?

Бразилски бутлези са комплетним снимцима, оно што је сада реиздала званично Century Media.

 

I koji ce ti Avenger of Blood...

А што да не? Није оно толико лоше.

 

@RNA: Rex Inferi LIKE A HURRICANE - odlican album (i omot naravno). upravo slusam isto jedan matori 'talijanski bend Unreal Terror HEAVY & DANGEROUS - dobri su i nekako simpaticni - jesi ih slusao?

Прва песма од Rex Inferi ј закон, мада је и остатак одличан.

А ове друге нисам слушао, нема баш толико времена за копање, а ипак се трудим да попуним рупе међу овим већим бендовима и да, колико је то могуће, пратим актуелну продукцију, а и то је до јаја зајебано, јер испо 13 евра нема ниједне нове плоче. Зато ловим аукције на којима нешто може да се добије и за 5 евра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno gledano, nisu mi fetis originalni diskovi i ploce i retko koje izdanje me ostavi bez daha, ali od pogleda na ovu tvoju kolekciju definitivno krece voda na usta. Ala bi mi legao taj Symbolic, The End Complete, Practice What You Preach, New Order, Mental Vortex, Peace Sells i ta dva Forbidden-a...

 

Hvala na lepim rechima,drago mi je da sam podelio sa vama deo svog uzivanja u vinilima.Bice toga josh...Chekam kad se tema malo zapusti da je obnovim :lol:

Ne znam da li si pogledao na prethodnim stranicama ove teme moje prethodne postove sa fotografijama vinila od ranije?Ako nisi potrazi,ima sta da se vidi.Ziv bio...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...