Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

2hoxklz.jpg

Tankard je originalno nemacko NOISE Records izdanje iz 86'

Metallica je Creeping Death/Jump in the Fire EP. Nemacko VERTIGO izdanje iz 90'

 

Ovo nije metal, al eto, za moju dusu. :bigblue:

2iraslz.jpg

U2 - The Unforgettable Fire - Island Records 1984

U2 - Under A Blood Red Sky - Island Records 1983

U2 - The Joshua Tree - Island Records 1987

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako za koga.Za ono vreme i one budzete bio je odlican a i dan danas bih pre gledao neki takav film nego ove nove kompjuterizovane sa letecim vukodlacima i kung fu vampirima.Malo smo offtopic ali nisam mogao da ne odgovorim jer sam obozavao taj film i to ne samo zbog muzike. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='28 april 2011 - 11:15' timestamp='1303982105' post='2338157']

Prelepo ali su preterali malo sa cenom, 40e.

 

Upravo, zato ga i nisam uzeo. 40€ je bezobrazno skupo za četiri singlice. Ovo preko 25€ ne bi smelo da košta.

 

Da ne pominjem kolika je kuropatnja zapravo preslušati sve to... Držim se ja gatefold LP-ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ne znam jel ovo pravi topik, ali ne bih da otvaram novi. a imam par pitanja u vezi sa svim ovim generalno.

 

1) Koliko najmanje para mogu potrositi na neki entry level gramofon u Srbiji? (Beogradu, konkretno)

I gde ih je najbolje traziti? Naisao sam na radnje PLAYER i Artist preko interneta, koje jos postoje?

 

2) Ako imam USB gramofon, jel mi svejedno treba pojacalo za preko cinceva, ili u tom slucaju postoji built-in pojacalo za sve nacine povezivanja?

 

3) Gde u Beogradu ima novih ploca? I odakle nabavljate polovne sem ovde preko berze?

Gledao sam na kupujemprodajem, i limundu, ali mi se po izboru ne cini da su to primarni resursi za vinil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ne znam jel ovo pravi topik, ali ne bih da otvaram novi. a imam par pitanja u vezi sa svim ovim generalno.

 

1) Koliko najmanje para mogu potrositi na neki entry level gramofon u Srbiji? (Beogradu, konkretno)

I gde ih je najbolje traziti? Naisao sam na radnje PLAYER i Artist preko interneta, koje jos postoje?

 

2) Ako imam USB gramofon, jel mi svejedno treba pojacalo za preko cinceva, ili u tom slucaju postoji built-in pojacalo za sve nacine povezivanja?

 

3) Gde u Beogradu ima novih ploca? I odakle nabavljate polovne sem ovde preko berze?

Gledao sam na kupujemprodajem, i limundu, ali mi se po izboru ne cini da su to primarni resursi za vinil.

Takodje, jel postoji negde neki 'ploca klub', to jest da se iznajmljuju ploce na nekoliko dana?

Edited by biohazard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...