Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

nisma mislila konkretno na tebe al znam da su masa njih na prvim stranama pljuvali ovaj album... a spot pogotovu...

 

inace, ja ne msilim da je ovo ranije tr00. meni se for all tid bas ne dopada, a ni stormblast. izdrkavanje cisto. :da:

 

a po meni su poceli da budu bas kompleksni od puritanicala. fear and wonder je remek delo :rockdevil:

 

dobro na tim albumima su jos uvek bili napaljena klincadija... koliko su tu godina imali, na for all tid? 16-18 ??? ne bih rekao vise sudeci po fotci:

 

bm5.jpg

 

mislim daaaaj... celavac i sesirdzija su vrh! :rockdevil:

 

BUT... nothing beats DjANI!!!

 

24_photo.jpg

 

look! he look like was molested whole night by Ben Affleck! :rockdevil::pivopije::muzicar:

 

 

ps. Spot za "Serpentajn OFering" je odlican

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se svidjaju stariji albumi, klavijature su odlicne....

 

 

od starih albuma jedino valja po meni enthrone po klavijaturama. tu mi bas dolazi do izrazaja u pesmama tipa "in deaths embrace" i sl. stian aarstad je jedan od najboljih klavijaturista po meni. zao mi je sto je otisao iz benda, a nesto i ne znam dal je batalio muziku... :ph34r: . al i mustis je majstorski odradio posao na spiritualu, taj album prosto otkida s klavijaturama :muzicar: . da nemaju tako dobre klavijaturiste, bili bi krs.

 

od starih pesama mi se dopada samo ono sto je na godless savage gardenu. te pesme su vrhunske stvarno, respect :rockdevil:

 

 

 

p.s. DjANI je pišičan :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svakim albumom im je sajt drugačiji... :da:

 

sad sma videla, i ovajn novi je isti kao prosli smao sto je glavni motiv onaj s omota albuma, i mnogo dobro i mocno izgleda :twisted:

 

jel ima negde da se skine serpentine offering ali u dobroj rezoluciji a ne kao ona s youtube-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја сам хтео то да питам.

Ја се сећам оног плаво - сивог сајта са гомилом падајућих менија и разних занимљивих детаља, ово сада је прави блекерски усрани сајт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...