Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Cekajte hejteri da izadje prvi singl.

 

A ti Dekapitatore, kad su oni izdali zadnji album ti si tek poceo da slusas Maidene, tako da nemoj komentarisati da li ce imati black metala ili nece.

 

Odslusao sam sve od njih, nemoj da brines. Ne razumem kakve veze ovo sad ima s Mejdenima, tvrdnja ti je imbecilna do jaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da kazem da ti nisi ni poceo da slusas black metal kad su oni izdali Abrahadabru, a ja njih pratim jos od DTA, tako da znam dosta o bendu i znam da ako kazu da je to vise black metal verujem da jeste, isto su i za prosli rekli da ce biti vise orkestarski i epski, tako je i bilo.

Da li ce biti kvalitetan to ne znam, ali nadam se najboljem.

Niti je moj odgovor imbecilan niti sam te vredjao, samo kazem cinjenicu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo sam da ih slusam pre Abrahadabre, i zapravo su mi jedan od prvih blek metal bendova ikada. Al sve i da nisam, bitno je da sam odslusao i da znam njihov rad. A za njihova prdenja po intervjuima me bole tri cela kurca, to nista ne znaci dok se album ne pojavi. I da, odgovor ti je i dalje glup :D

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ako ih slusas od ranije i ako su ti prvi blek metal bend, neka si ih ti odslusao, ali ako ih nisi skapirao njihovu pricu onda nista. Najlakse je reci " E pa to nece biti blek metal sudeci da su se po intervjuu hvalili da ce biti vise blek metal ".

 

I da, odgovor mi nije glup. :D

 

On both DVDs you made some hell of a show. If I may compare your show to the others, I would use examples of Watain and Behemoth. These bands try to make their performance dark and massive. In your case, it’s spectacular, huge and it can get a bit scary sometimes. However, I would rather call it fun & crazy carnival.

 

Silenoz : Yes, you can say it’s a carnival. Our music is much more dimensional, than you can say about Behemoth. So, when we do a show, it has so many different aspects to it. You have the bombastic stuff, then the primitive stuff and in order to make a cooperation between of all these elements, it calls for different setting for each song. That’s where we differ from the other bands. It’s more of an empowering show, then depressing show.

 

Auuu, Silenoz udara na konkurenciju. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci In Sorte ti je super. :) A jbg, nisam tvojih godina pa da ih pratim od Purithanicala. :D Pa kad sam ih cuo prvi put tad je DTA bio aktuelan, prvo sam video spot za Progenies, svidela mi se pesma, onda je sve ostalo islo tokom. Nabavio sam cd od ortaka gde su bili DImmu i jos neki bendovi, prvo sam preslusao DTA pa onda sve ostalo. Stari Dimmu jeste bolji svakako.

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taј пјуританикал је крајње експериманталан електро/сајбер/блек метал али убија колко је добар. Галдер му је дао неки посебан шмек. Већ на каснијим албумима је засрао ствари.

Али прва 3 су ипак без премца. Стормбласт поготово. Онај ререкорд је некако превише усиљен са продукцијом и перверзијама тако да ми је оригинал ипак дражи. Нису имали толико пара да га скењају као онај из 2005.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedan album je vredan pomena, EST (posto takve skracenice pravite :D )

 

 

Taј пјуританикал је крајње експериманталан електро/сајбер/блек метал али убија колко је добар. Галдер му је дао неки посебан шмек.

Svaka ti je na mestu. Meni je jako zao sto niko ne spominje OMC, imaju vrhunske albume - sta vise, meni daleko kvalitetnije nego sto ce Dimmu ikada da izda.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1503656183' post='2960543']

Meni je jako zao sto niko ne spominje OMC, imaju vrhunske albume - sta vise, meni daleko kvalitetnije nego sto ce Dimmu ikada da izda.

 

Да,ово је тачно. 1 омц албум вреди више од комплет новије боргир дискографије. Тај ил-нејчрд ми је један од најбољих бм албума икада снимљених. Жао ми је што Галдер губи време у боргирима уместо да избаци нешто ново за свој бенд. Али капирам да ту лежи велика кинта па му се не напушта добро плаћени посао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...