Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=ESvYu0qRT8o

 

Da vam malo prenesem dozivljaj od sinoc. Enslaved su dosli, svirali, oduvali i otisli. Isa, Ground i Raidho - tri velicanstvena momenta. Dimmu je ipak na malo vecem nivou, tu je scenografija, te novi kostimi, ali su odsvirali sasvim pristojno. Sahg je onako, mesavina Alice in Chains i Black Sabbath. Norvezani su mirni ljudi :) Dobro je bilo kada je Kjellso iz Enslaved dosao na binu, samo u belim gacama, onako debeo, sa tortom da cestita rodjendan Galderu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ko još igra CS... 4 iste mape koje se vrte već 10 godina.

 

dd2,inferno,aztec,fy_snow.

Ако је неко расположен за шурење нек да ај пи па да се пегламо

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve zvuci super ali aneta kao da se iz bunara dere za pomoc.stvarno dosta lose zvuci + su joj masu dileja na vokale nabili...

 

Mislim da su tezili ka tome da bude isto kao na disku, ona ima fenomenalan glas, pa su nabacili svasta nesto :) Skoro u celoj pesmi ona je bila u drugom planu, skoro da se i nije videla iako se publika odusevila kada se pojavila. Tek kasnije se spustila na binu. Snimao sam i ja tu pesmu, cisto da imam za uspomenu, ali biser, zaboravio da ponesem kabl za mobilni telefon.

 

Dimmu je odsvirao sasvim solidno. Ima i jedna odvratna scena, nisam siguran na kojoj pesmi, Gadler je napunio usta sa vodom i u sledecem trenutku vidis kako mlaz vode iz njegovih usta ide nekom u lice ispred bine, odvratno! Suvise se uziveo u bljuvanju krvi na snimanju spota za Gateways :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upali su na Billboard-ovu top 50 listu u Americi, 42. mesto. Sad je i potpuno jasno o koliko velikom biznisu se ovde radi.

 

Jeb'o ja tu listu gde sa manje od 10 hiljada prodatih kopija ti upadaš u top 50, vidi se u kolikom je kurcu industrija. Ovaj je prodao 9k kopija u prvoj nedelji, a In Sorte 14k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je napisao da će tako privući klince na metal, što je malo šira kategorija od Inquisition-a, ako se ne varam. Neki će poslušati i izaći iz tog tripa, neki će se zadržati na komercijalnijem zvuku a neki će i ući u UG, ali dosta manji procenat od tog početnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само ми још фали да свака будала слуша Inquisition и Bolt Thrower.

 

A misliš da se trenutna publika tih bendova ne sastoji 80% od idiota, kao i svaka druga publika na svetu? Samo ih ima manje sveukupno, to je jedina razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...