Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

kada cujem da neko kaze da je ateista sere mi se.

Meni se sere od ovih sto vjeruju u 'nesto', o cemu prakticno pojma nemaju, al znaju da to 'nesto' sigurno postoji jer tako kazu tata, mama i crkva.

Vjera je odraz nasih nadanja i strahova, jer ako gledamo razumno - logicnije je da covjek bude ateista, nego sto vjeruje u religious bullshit koji mu serviraju kao retardu.

 

No, kakve sad to veze ima sa Dzimi Burgerom? Zadnji album sam preslusao, nije lose. Prosli album je bio dosadan dozlaboga. Ovdje vec ima ponesto i da se cuje, cisto da odrzi paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sere od ovih sto vjeruju u 'nesto', o cemu prakticno pojma nemaju, al znaju da to 'nesto' sigurno postoji jer tako kazu tata, mama i crkva.

Vjera je odraz nasih nadanja i strahova, jer ako gledamo razumno - logicnije je da covjek bude ateista, nego sto vjeruje u religious bullshit koji mu serviraju kao retardu.

 

No, kakve sad to veze ima sa Dzimi Burgerom? Zadnji album sam preslusao, nije lose. Prosli album je bio dosadan dozlaboga. Ovdje vec ima ponesto i da se cuje, cisto da odrzi paznju.

 

pms?

Share this post


Link to post
Share on other sites

А кад каже да је сатаниста?

isto kao i za ostale.

Prosli album je bio dosadan dozlaboga. Ovdje vec ima ponesto i da se cuje, cisto da odrzi paznju.

meni je in sorte diaboli bas dobar,ne znam sto ga ljudi toliko pljuju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što su rifovi uglavnom dosadni i bez previše dinamike. Gitarskih melodija ni od korova. Produkcija je potpuno beživotna i sterilna. Shagrath je previše koristio svakakve efekte na vokalu, a i nije zablistao pri izvođenju istih. Jedna od Vortexovih vokalnih deonica ("My soul's ablaze...") je neverovatno vesela, poletna i potpuno neuklopljena. Ono što je Mustis odradio je skoro neprimetno, a njegov instrumental je nikakav, višak na albumu.

 

Dosta? :bigblue: Naravno, ovo je moje mišljenje, ali vidim da većina ljudi, kao i ja, nema dobro mišljenje o pomenutom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

puca njima kurac da se sazale na srbe jer ima mozda 500 ljudi koji bi ih dosli gledati.dok se nenadje neko sa viskom od par desetina hiljada eura sumnjam da ce tog koncerta biti.umesto sto toliko kukate i drvite o DB-u u beogradu stekajte pare pa ih gledajte u inostranstvu kada ste ih toliko zeljni.boli njih kita za fanove i ne kontam kako to nemozete skapirati vi pojedinci koji toliko postujete o ovom bendu u bg-u.shagrath vec odavno ima stav 'boli me kurac za sve' i svira samo za finu lovu.sto bi se on cimao da dodje u srbiju zbog mogucih 500 ljudi i svira pred polupraznom salom skc-a kada moze da ide na turneje po americi i evropi i tu lepo omasti brkove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitno da li nekog briga ili ne, jednostavno ne mozes da dodjes da sviras i budes u minusu, to ni najveci filantrop ne moze sebi da priusti. Jesu koncerti skupi, ali veci je problem u publici koju mrzi da se iscima i ode na isti. Srpsku publiku jednino moze da privuce Mejden i Metalika, a na ostale mrvice sa stola dolazi uvek ista saka jada.

Npr. u Zagrebu je mnogo vise ljudi doslo na Dark Tranquillity nego kod nas na In Flames.

Ici na koncert je kultura koju nas narod nema.

Sto se tice cene, Soulfly letos je bio pravo resenje, eto ja sam dosao zbog toga sto je koncert, i zato sto je bezobrazno jeftin, inace Soulfly me nesto i nije zanimao u tom trenutku jer sam ih gledao ranije, al sam ipak bio prisutan, kao i 70% publike.

 

@Xibir: Sazali se ti pa odi u inostranstvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...