Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

pitanje za ljude koji voledu da sminkaju desktop:

- koja je najbolja (i besplatna) fora za neku totalnu izmenu look and feel-a windowsa? znam za windowblinds, pa me zanima valja li cemu. zapravo, uopste me ne zanima da ja pravim teme, nego da mogu da skinem sa neta neke vec gotove i da ih korisim kod sebe... postoji da se skine gomila tema za winxp, ali meni treba nesto sto ce (izmedju ostalog) da izmeni i OBLIK tabova u taskbaru, ne primer.. tako neki malo napredniji fazon. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neka alternativa w.blindsu? meni treba nesto sto ce da promeni ne samo boje nego i oblik tabova u taskbaru, na primer i tako to.. i da li postoji fora da se ubace neke teme pravljene u wb-u (ili tako nekom programu) ali da ne moram da instaliram wb? imam neki patch za neki tamo dll koji bi trebalo to da omoguci, ali sad ne mogu da stignem da cackam to, pa ako neko zna da mi ukratko kaze, bilo bi super...

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternativa ti je uxtheme patch i obične teme koje možeš naći na deviantartu.. Svi skrinšotovi koje sam ja ovde ostavljao su sa takvim temama i one uopšte ne opterećuju sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Alternativa ti je uxtheme patch i obične teme koje možeš naći na deviantartu.. Svi skrinšotovi koje sam ja ovde ostavljao su sa takvim temama i one uopšte ne opterećuju sistem.

danas sam instalirao prvo WindowBlinds i nije radio... th, sve teme su mi izgledale kao Windows '98, a onda mi je ovo blokiralo racunar... nemam srece ili sam samo glup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam instalirao prvo WindowBlinds i nije radio... th, sve teme su mi izgledale kao Windows '98, a onda mi je ovo blokiralo racunar... nemam srece ili sam samo glup...

e, sto se tice tog uxtheme patcha, moras da nadjes verziju koja odgovara tvojoj verziji vindovza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...