Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ivane ne lupaj, tuci cu te.

 

 

 

a to sto saxon ne dolaze u Srbiju - nije samo stvar fanova. ako bi se uradila adekvatna promocija i AKO BI IH NEKO POZVAO, dosli bi, sto da ne.. icon_da.gif

Ima zena pravo! Sigurno bi dosli! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro dobijam originalnu plocu "denim and leather" 1981.

Kada mi je rekao lik da hoce da mi da samo sto nisam svrsio od srece icon_smile.gif E sada mi kazite da li je normalno to moje ponasanje ili sam stvarno opterecen nekim stvarima icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Stvarno osecam nesto prema toj ploci... video sam je zadnji put pre 4-5 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Vidim da se ovde odavno nista ne pise, hehe, nije me bilo neko vreme icon_smile.gif pa nije imao ko, ma samo da ubacim da sam skoro uzeo original LIONKING disk i album je prefektan Saxon nikad bolji icon_rockdevil.gif

Cini mi se da je mozda Metalhead bio nesto tu oko ali ovaj put su preterali wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne pricas covece da sam odvalio icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

pa da treba da se pokrijem, htedoh reci LIONHEART wallbash.gif strasno

album je izdao, steamhammer pa ako nadjes sajt mozda moze da se naruci, mislim da moze, dobra je stvar al to nisam u Solunu nasao i dupli dvd The saxon chronicles koji kosta oko 50 evra ali treba se to naci jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mislim da ovde nista nisam smarao.(yet)

 

anyway, ne znam zasto, al albume ovog benda dosta mucno nabavljam..prvi sam nabavio "Unleash The beast"(ja mislim josh iste godine kada je izasha), i relativno mi se svideo. A tek skora josh apr albuma. "Dogs Of War" ima dobru title track pesmu, ostalo je nyah. "Killing Ground" je nesto bolji, a "Lionheart" je IMHO u-bi-ca!

 

"Denim And Leather" je iznad proseka dobar NWOBHM album, ima stvarno dobre pesme tipa Princess, Rough And Rady, Play It Loud.. ali mi je zato "Wheels Of Steel" jebeno odlichan, i sto ga vise slusham sve mi se vishe svidja..jedan od onih albuma na koje jednostavno volim da se vracam icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...