Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

ja imam x2 5000+ 2gb rama 8600(G SHIT),valjda ce taj shit da potera,iskreno me bole,cak ni ne picim nove igre(sta reci ako imam instaliranu civilizaciju,fallout 2,duke nukem,quake 3 i od novijih quake wars)...

 

Фегете, ту ти је Догмит... :)

Ode u potpis :)

 

Nisam lud da potpisujem peticije to samo idioti rade,od toga nema leba.Najsmeniji su mi ovi sto potpisuju peticiju da lelekom ubrza adsl :lol:

 

Jes vala,tu mi je dogmit...Kao nije umreo u kecu,a ono u dvojci je bila samo njegova reinkarnacija u malteskom sokolu :D

 

P.S.izvinjavam se zbog double posta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axe, igraj opet, uzmi drugacijeg lika i uzivaj, evo ja treci put igram dvojku (a to nije puno).

Sto se masine tice, ja kupim graficku pa ti je iznajmim a ti kupis... ram pa mi iznajmis? (ne razuemm se u hardver a ni softver sto se toga tice, nemoj da me zajebes hahah). Moj komp je sad takav da ne mogu da igram nista sto je iole jace. Npr ... vtm bloodlines. Tako da... skupljam pare. Razumem te. haha

 

Већ објасних, не могу да играм игре по два пута, капирам да се доста ствари мења, али суштин аје суштина. Исувише ми је лепо било први пут да бих то покварио понављањем.

 

Ја бих много боље прошао кад би дошло до ове размене, меморија је знатно повољнија...

Него, суштина приче ће битри процесор, који ће повући плочу, а и ХД, графику и меморију. Рачунај да те неће изаћи испод 200/250 евра (под условом да задржаваш кућиште, напајање, оптичке уређаје и остале глупости). Ја могу да играм вампире, али ми свеједно треба надоградња.

 

Знаш, ако ја први купим комп, а ти будеш оправдано спречена, зваћу те па можемо играти заједно код мене (или на смену). Масирао бих те док седиш...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

А можемо и код Марине, она увек има супер комп, а може и кафу да нам прави, да би и ти и ја уштедели за 'леба.

 

Nisam lud da potpisujem peticije to samo idioti rade,od toga nema leba.Najsmeniji su mi ovi sto potpisuju peticiju da lelekom ubrza adsl :lol:

 

Пријатељу, ја овде причам о 2000. Тад сам заиста веровао да то потписивање може да убрза издавање трећег дела. Макар сам се надао.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ објасних, не могу да играм игре по два пута, капирам да се доста ствари мења, али суштин аје суштина. Исувише ми је лепо било први пут да бих то покварио понављањем.

 

Ја бих много боље прошао кад би дошло до ове размене, меморија је знатно повољнија...

Него, суштина приче ће битри процесор, који ће повући плочу, а и ХД, графику и меморију. Рачунај да те неће изаћи испод 200/250 евра (под условом да задржаваш кућиште, напајање, оптичке уређаје и остале глупости). Ја могу да играм вампире, али ми свеједно треба надоградња.

 

Знаш, ако ја први купим комп, а ти будеш оправдано спречена, зваћу те па можемо играти заједно код мене (или на смену). Масирао бих те док седиш...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Da, ti prvo predji igru i onda kad znas da nailazi neki stresan deo udri jedan relaks masaz.

 

А можемо и код Марине, она увек има супер комп, а може и кафу да нам прави, да би и ти и ја уштедели за 'леба.

 

Ne smem ja kod nje, ona je mazohista, terace me da uvrcem pirsovane joj bradavice. :) :) :)

 

Mada, imam osecaj da ce Brock Samson biti voljan da ...iznajmi... komponente.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fallout 3 cje u svakom slucaju da izazove kontroverze, ali cenim da cje igra u sustini biti vise nego solidna! Ja cu je u svakom slucaju igrati posto sam veliki fan keca i dvojke!

 

Evo nekih linkova-

Gameplay

 

 

Fanovski tribute(jako gotivan)

 

Kako je prvobitno igra trebala da izgleda

Jbga, da Black Isle nije puko... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А можемо и код Марине, она увек има супер комп, а може и кафу да нам прави, да би и ти и ја уштедели за 'леба.

Koja zabluda, imam 512 memorije pa kad pokrenem PS nema zivota do restarta :)

@toy: ljubim te u predrasude o pirsinzima :wub:

 

@ovaj gore: to nije gameplay, samo demonstrira engine ili sta vec.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i dalje al ne na kompu koji koristim 90% vremena :D

A i taj novi jak komp je neko zestoko ujebao prvom instalacijom Windowsa, spor je ko 186ica :) Moracu da ga rastresem pa ispocetka. Generalno sve vise ljudi se zali da direkt iz firme gde kupe konfiguraciju (koju sami znalacki odaberu) dobiju komp koji ne koristi ni 30% svojih mogucnosti. Osim jedne zakon radnje gde ti ugrade krekovan ruski Windows koji przi :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestani da pravis budalu od sebe i da spamujes teme :) Da nije tebe i Axeanosilasa ovde bi se i dalje pricalo o Falloutu :P

 

Јебем му живот, па шта сам сад рекао, кажеш ми да лупам, ја ћутим :) , шта сам овде рекао? Ја интимне делове помињао нисам, само сам претпоставио да имаш супер комп.

 

Шмрц.

Share this post


Link to post
Share on other sites

девојке... играјте се лепо...

 

наснимите и пошаљите на поштански факс 11099 Ново Шиљење и учествујте у наградној игри, ''сталковање'' за две особе по београЦким парковима, јеа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...