Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li šta novo, ja se iskreno nadam da će bar za pola megabita da podignu d/l ovih dana???

Nista od toga. Dvoumili su se onaj put kad je ceo net pao - odustali su cim su sve popravili. :haha: Sad ce da lansiraju nesto na foru Telekom/Telenor interneta.

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

We'll see. Terorkom uskoro menja vlasnika (jbg idioti prodaju zlatnu koku). Da li ce to znaciti i promenu poslovne politike po pitanju interneta, ostaje da se vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se narodski receno kaze isto sranje drugo pakovanje :lol:

Duplirace verovatno brzine i za ADSL, al ka'ce to se ne zna :D

I da dupliraju opet SBB sa 4mbita ostaje bolje resenje - mada nema SBB-a u svim gradovima i delovima Bg-a, tu caruje ADSL i kojekava wless kurta i murta :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vi'š kod mene pojeftinio SBB, instalacija je tričavih 6000 dinara (bila je preko 7000) za par metara kabla i nema šanse da uzmeš samo internet, već mora u paketu sa teveom koji mi ne treba ni za šta, jer ga uopšte ne gledam, uključujem ga jedino kad mi dođe deda sa sela, a to je jednom u 5 meseci... Jebeš SBB...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E ljudi jel neko ima problema sa telekom adsl-om kao ja, u poslednje vreme tj 2 meseca ili tako neshto svaki dan po nekoliko puta a nekad i po nekoliko desetina puta mi zablokira ruter, ugasi se lampica za internet a ove ostale prestanu da svetlucaju, onda mora da se restartuje da bi se vratio na normalu, naravno do sledeceg zapucavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раскинућу уговор са Телекомом и одмах закључити нови са погодностима за студенте.

Уговорна обавеза траје годину дана, прве три претплате износе 1 динар, а касније се плаћа 1208 динара. Брзина је 4096/128

Aплоду ми ионако не треба, не користим торенте.

Ахој.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aплоду ми ионако не треба, не користим торенте.

 

I da koritis torente, koji ce ti qrac upload? Nisi valjda planirao da sharujes i da budes seeder hahaha ?

Btw trebace ti upload za igrice

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nijednu igru na računaru, pikam jedino PES kod drugara i po igraonicama.

 

haha pa koji ce ti onda 4 mbps, sta ne mozes dovoljno da trolujes po yumetalu sa ovim jednim sto imas ? :D

 

Ja planiram da oprobam kablovski posle tri godine na adsl-u. Jedini razlog: čuo sam da je duplo brži za iste pare. :)

 

 

Vise no duplo.

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuh da je ovde opcija za ta 4 megabita da se obavežeš na godinu dana, ako se ne obavežeš onda dobiješ 2. Nikako mi ne odgovara ova prva opcija jer nikad ne znam kad se mogu seliti...

 

OVde isto.

haha kako bre nikad ne znash kada ces da se selis, pa ne seli se covek na svakih nedelju dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seli se ako je student :)

 

Rizično je takve ugovore potpisivati jer uvek može nešto da ti iskrsne ako si u tuđem stanu. Imam kolegu sa faksa koji se tako zajeb'o za adsl kod telekoma pa je imao problema...

 

 

Aha, e pa vidis druze, koliko ja znam za SBB mora vlasnik stana da opdnse ugovor. Ne mozes ti.

Bar ja kada sam pitao pre mesec dana ovde jer sam hteo da predjem na Kablovski - vlasnik stana sa sve papirima o vlasnistvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...