Jump to content

Cynic


Recommended Posts

Evo stigo mi sad Cynic. Digibook je prelep! Ali stvarno prelep, a najbolja stvar u svemu tome je definitivno onaj poster. Kada su rekli poster ja sam reko ma bice to nehsto tipa dve stranice bookleta, a ono gle cuda poster je OGROMAN, neznam tipa A1 format. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao ovaj limited. Odlicno...sta vise da kazem, da nesto vise kenjam - to bi bilo isto da pokusam da opisem kako je ukusna cokolada. Hvala komrad Gojko, tj. Vlado ;]

 

Ššš, Gojko je kultnije. Šta da kažem sem da je Sinodu zadovoljstvo da su mu klijenti zadovoljni :)

 

HORNS666 \m/

 

BTW, nemam nameru da se oglašavam ili bilo šta slično, imate link u mom potpisu, ali samo da znate da ovoga ima još po navedenoj ceni :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imas ono na pocetku, to je kao deo onog "introa".

 

"We claim this space"

 

yarrrrrrrrrr

 

No ozbiljno, stvarno je ukusno uradjeno. Nemas onaj sugavi osecaj da je to sto drzis u rukama proizvod.

 

edit: e da, i bio sam u pravu kada sam rekao da ona linija u IB nije "kill the virgin".

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Sapce

We claim this Space

The Sapce

 

Chini mi se da to govori onaj polu robotski glas udaljini na toj pesmi. XD

 

No mogao je neshto inspirativno da kaze a ne to, tipa neshto kako je nadahnut svetom tralal, neshto sto ce pravo da te pogodi u srce , no nema veze , svejedno digibook je nikad bolji, ovo je samo mala primedba.

 

Inache pred izlazak albuma ovo je pisalo na websjatu ili spejsu nesecam se, ali eto to je mene pogodilo u srce.

14 Years In Making! How could I forget such a revelation; To love without fear and learn without question.

 

How Could I?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi je lose, je onaj deo gde stoji disk, nema leziste, tako da cu morati da ga drzim u kutijici posebnoj, a i disk ima malo ogrebotinica. Tripujem se, da nece izdrzati :) .

 

Ti nemoj mnogo da slušaš. :) To samo jednom, dvaput sa originala i posle staviš lepo u komoru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja sta cu, napravicu image disk i sa njega slusati, a ovaj orig. disk ce da bude preslusavan dokle god potraje, vazno da sam ja obezbedjen ;)

 

To to... :)

 

za koji sat lepo iznenadjenje za sve koji su bili na koncert...

valjda cu sve uspeti da odradim dobro :D

 

Iznenađen sam. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lele opet sam se najezio.

 

inace ja sam tri puta kupovao focus jer sam dva put poklanjao ljudima koji nisu mogli da veruju koliko je dobro.

 

moram jos jednom da kupim jer kad sam poslednji put nekome pozajmio, bila je 1999 cini mi se, kola su mu nastradla u poplavi, i cynic disk je bio u koliko pa sad ne mogu buklet da otvaram jer se slepio sav.

 

ali idalje moze disk da se pusta :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...