Jump to content

Cynic


Recommended Posts

Koliko sam shvatio misle na live verziju pesme koja se nashla na promo disku x) .

Inache album jebe mame posle prvog slushanja, videcemo kasnije xD .

 

The leaked version contains the 2 new songs, and the live version of Evolutionary Sleeper. Did you recorded ES, or you sent the promo like that to the record labels?

 

Actually the promo featured 3 songs, Evolutionary Sleeper was recorded as well, no idea as to why that particular song didn't leak.

 

na to sam mislio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu reći da sam prijatno iznenađen. na prvo slušanje mi je stvarno dobar album. baš je lep utisak ostavio. najlepši prog. ja do pre par sati nisam imao pojma da oni planiraju da izdaju nov album uopšte. ali sam stvarno prijatno iznenađen. stvarno su objasnili. i meni su za sada najbolje integral birth i the unknown guest.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se slusa :opusteno:

Stigao tek do druge pesme, sve odlicno, kao sto sam i ocekivao, zanima me bas koliko su promenili gorepomenute pesme,...

 

Nisu uopšte.

 

 

The leaked version contains the 2 new songs, and the live version of Evolutionary Sleeper. Did you recorded ES, or you sent the promo like that to the record labels?

 

Actually the promo featured 3 songs, Evolutionary Sleeper was recorded as well, no idea as to why that particular song didn't leak.

 

na to sam mislio ;)

 

Ovo je jedini promo za koji ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga slusam od sinoc...meni je album dobar, najbolje su mi ove tri sa promoa, mada je to najverovatnije zato sto mi nije jos usao u usi skroz, jer sam promo bas dosta slusao, pa sad moram i album, da bih objektivno mogao da poredim pesme...mada su mi The Unkown Guest i The Space for This takodje odlicne....

 

Sto se tice poredjena sa Focusom, to tek ne bih mogao :) , Focus mi je mnogo razudjeniji(razlike izmedju pesama su vece) nego ovaj album, album je super, samo ja ga ne bih pas poredio sa Focusom, 15 godina razlike je izmedju ova dva albuma, Focus ima nesto sto Traiced... nema, ali Traiced... ima mnogo vise naglaseniju neku emotivniju stranu benda, koja nije bas bila nesto preteano izrazena na Focusu....

 

E, da i ne kontam sto se zalite za duzinu, duzina je idealna, jer kad budu sledeci put svirali uzivo, mogu da sviraju sve pesme sa oba albuma i Meeting of the spirits, taman sat i po, u protivnom bi morali nesto da izbacuju sa ovako dobre set liste :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo preslushah album.

 

Na prvo slusanje mi se neshto nije svideo, ali svakim mi je sve bolji. Josh uvek mi nije

 

ovo bolje od Focusa ali jedan stvarno dobar album. I ovo stvarno vishe nema veze sa

 

technical death metalom. :)

 

Uglavnom sto se tiche one prve dve pesme koje smo culi kao demoi su mi se mnogo vishe

 

svideli kao demoi nego ovako, nekako preterali su ga sa efektima. Mozda je to najveca mana

 

ovog albuma nekako previshe efekata i nekada izgledaju previshe natrpani, i growl je nekako

 

veoam loshe iskoriscen, kao i nekad mi se preradjeni Paulovi glasovi uopste nesvidjaju.

 

Inache Adams Murmur je znatno bolja demo verzija nego ova. Gitarski rad, kompozicije pesama

 

je na vrhunskom nivou. Najbolje pesme su mi King for thos who know,The Space for This i The

 

Unknow Guest. Inache od svih 8 album nema nijednu slabu, taman je onolki kolko treba da

 

bude nema filera nepotrebnih dosadnih momenata, taman onako savrseno vreme.

 

Na kraju krajeva prezadovoljan sma albumom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...