Jump to content

Cynic


Recommended Posts

@ stingfusion ajde posalji mi poruku na mob ili pp kad budes bio slobodan da skoknem na min bidzom do tebe da mi prebacis album(moram da te maltretiram, ali sta cu kad sam na dial-up-u)

 

 

najzad... :veseli:

 

@ Frubi sta si se tu uprpio dovodi ovo, prvom prilikom, puna mala sala GARANTOVANO, nemoj da zezas...nesto se tu kobajagi neckas a sad si nagurao koncerata ne moze covek da postigne sve...nego da si ti nama ziv i zdrav i dovodi ovo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da zvucim prenalozeno, ali dobre su sanse da mi ovo bude album godine. :rockdevil:

 

nisi jedini... ceo dan ga slušam, opako je, OPAKO...

 

i da : Šta mi se koji moj zahvaljujete, nisam ja odsvirao album, nego ga pozajmio od nekoga ko je ukrao..

Edited by Vic Mackey

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Frubi sta si se tu uprpio dovodi ovo, prvom prilikom, puna mala sala GARANTOVANO, nemoj da zezas...nesto se tu kobajagi neckas a sad si nagurao koncerata ne moze covek da postigne sve...nego da si ti nama ziv i zdrav i dovodi ovo :pivopije:

 

evo ja cu kupim sedam karata!

:bigblue:

 

ne pitam pošto

aaaaj dovooodiiii

 

 

 

@uruk,kući sam oko 8

album je aaaeeekk!

repeat od jutros...aaa

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha...

 

Vazi, skoknucu ja na brzaka...jooooj ne mogu da iscekam...svo ovo vrreme koje ce proci do preslusavanja novog albuma(3 sata) mi deluje baceno, jbt novi album je tu, a ja ga jos uvek ne slusam...aaaaaaaaaa....

 

EDIT: ovaj deo iznad zvuci totalno gay, ali necu da menjam

 

Fino bi bilo kad bih uspeo da zbuzim ovo na originalu...i ono reizdanje Focusa...

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

izadji napolje.

 

 

Masvidalovo pevanje me na trenutke podseti na onog baju iz Muse, nemam pojma zasto ali eto tako je...

 

Integral Birth i The Unknown guest favoriti sa albuma.

 

Jedina zamerka mi je sto je album prekratak, ali mislim da je tako mozda bolje, jer ko zna sta bi bilo da album traje 70 minuta...

 

Nadam se da ce uveliko poceti da rade na novom materijalu posle ovoga i da necemo trebati da cekamo silne godine da izbace ponovo nesto ovako kvalitetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš u tome i jeste draž ovog benda... Naprave album i ti možeš komotno da ga slušaš narednih 15ak godina, i kad se lepo naslušaš remek dela, oni naprave reunion turneju i izdaju još jedan masterpiece...

 

Bolje ovako, ko zna šta bi bilo da su nastavili sa radom. Ovako, 15 godina kasnije, imamo još jedan album koji je do jaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam kupio Focus mogao sam konacno da kazem da imam kompletnu diskografiju nekog benda na originalima :)

 

Sem toga cinjenica je da srz benda cine Paul i Sean Reinert, a oni su svo ovo vreme bili aktivni zajeno u Aeon Spoke-u, Sean i Sean u Aghori i Gordian Knotu...tako da se ne moze reci da su mirovali svo ovo vreme i da je album plod dugogodisnjeg rada...

 

Oni su ovaj album napravili za godinu dana, mozda malo vise, dakle spontano, i u tome je i draz ovog a albuma/benda(secamo se da su kada su svirali u Srbiji imali samo Evolutionary sleeper zavrsenu, a kada sam pitao Paula on mi je rekao da polako pise nove stvari, a to je bilo u avgustu). Tako je bilo i sa Focusom. Tek na demo snimku iz ako se ne varam 1990 ili '91 ovaj bend pocinje da zvuci onako kako je poznat siroj javnosti. Na demosima pre toga svirali su neki oldschool nista narocito. A onda se na gorepomenutom demosu pojavljuje Pleading for presevation(njah), Uroboric Forms, Eagle nature(mislim da su pesme i nastale ovim redosledom). Sam Focus je nastao spontano, da im onaj tornado nije odneo studio, na focusu se ne bi bilo Textures-a...

 

Evo sad proverih na netu radi se o demosu iz '91, posto ima i iz '90 da ne bude zabune... A i Paul i Reinert radili su zajedno i u Gordian Knotu to sam prevideo

 

EDIT:@ Tower bi li to mogao da odradiz i za mene i eventualno jos jednog ortaka??? Bili bi ti zahvalni

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

izadji napolje.

 

 

Masvidalovo pevanje me na trenutke podseti na onog baju iz Muse, nemam pojma zasto ali eto tako je...

 

Integral Birth i The Unknown guest favoriti sa albuma.

 

 

mozda mi se zato manje dopadaju u albumskom izdanju. ukusi.

 

i meni su te dve favoriti za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...