Jump to content

Winamp vs. Foobar


marcoman

Recommended Posts

Ma, kakav foobar...

Koristim Winamp 5.5 i mama je za sve...

Koji ce vam jednostavnost... jednostavan je i Winamp... niste retardi!

Ja, licno, volim razne Widgete, a Winamp ih ima!

 

....i zdere resurse :)

Pazi kada imam 1 giga rama i CPU na 3,2GHZ i kada Winampu treba jedno 10s da se podigne a npr Aimp se dize za sekund ali bukvalno :da:

To se jos vise primecuje kada recimo rezes,surfujes i slusas muziku u isto vreme i kada Winamp pocinje da se vuklja kao puz golac :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sad sam bash instalirao ovaj foobar , dobar dobar xD . Brz je,mnogo brzi od winamp-a i svidja mi se ovo pravljenje lista, sve ti je na dohvat misha xD . Papa winamp, bilo je lepo druziti se sa tobom toliko godina xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam bash instalirao ovaj foobar , dobar dobar xD . Brz je,mnogo brzi od winamp-a i svidja mi se ovo pravljenje lista, sve ti je na dohvat misha xD . Papa winamp, bilo je lepo druziti se sa tobom toliko godina xD.

а смејао си се код мене кад си видео фубар...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fubar mi bzvz,jednostavno nema kvalitet zvuka kakav zelim...

 

Winamp WTF!

 

Foobar2000 ima definitivno najbolji zvuk od svih plejera. Sad, to što si ti u winampu imao EQ koji ti je bio ispred tebe, a na f2k je malo "zabijen" u opcijama, to je druga stvar.

 

Winamp je bloatware.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i nesto su cackali oko tagova.Nikako ne mogu da izvalim kako da editujem CD info kad zelim da ga prebacim u mp3.Da li imas ideju?

Пробај да селектујеш фајлове у плејлисти, потом десни клик, па Send To и онда Auto Tag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...