Jump to content

Naj obrade po vašem mišljenju


Lhabia

Recommended Posts

E tu sam te čekala :)

 

Panterina obrada je sa albuma "Other live recordings". Pazarila sam je sa jednog američkog mp3 sajta svojevremeno. Ako hoćeš da ti uploadujem i ostatak albuma, pošto sam sad baš raspoložena da ti otkrijem ovo mnooogo dobro albumče.

 

Pa onda da mi javiš utiske :D

 

Ajde probacu da iskopam nedje taj album,da se ne mucis,pa ako ne uspijem javljam se za pomoc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sonata je skrnava

Bas dugo nisam naletela na ljude koji kritikuju Sonatu i sad opet vidim. :angry:

I pre toga ima x postova na ovoj temi kako je Sonata gej, blaba, pa onda ono Toni Kakani... :violent:

 

No, da ne bude offtopic, evo da kazem koje se meni obrade svidjaju:

Sonata Arctica - Die With Your Boots On (Iron Maiden)

Sonata Arctica - Still Loving You (Scorpions)

Sonata Arctica - Out In The Fields (Gary Moore), onda I Want Out (Helloween), The World In My Eyes (Depeche Mode)...

U principu, sve njihove obrade, osim Fade To Black. Skroz je drugacija od originala. Dobro, i treba da bude obrada drugacija, al' Tonyjev glas mi se nekako ne uklapa u tu pesmu. Dosta je drugaciji od Jamesovog. Da sam cula, recimo, prvo Sonatinu verziju, verovatno bih rekla kako je super pesma, al' kad znas da je to obrada i ako si cuo original, onda ti dodje original bolji (kako kome).

 

Dalje, volim:

HammerFall - Breaking The Law (Judas Priest) i jos nekoliko njihovih obrada.

Children Of Bodom - Oops!...I Did it again (Britney Spears)

 

Ne mogu da se setim jos obrada, al' uglavnom bendovi fino obrade pesme (bar one koje sam ja do sad cula).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
edge of sanity - blood of my enemies (manowar)

odlichna obrada, iako ne volim manowar.

 

:pivopije: A taman se spremao da navedem!

 

Inace, Anacrusis su imali odlicnu obradu od New Model Army "I love this world", svidja mi se i "Voulez vous" od Morgane Lefay (original Abba), Mr Malmsteen je imao odlcnu obradu od Kansas "Carry on my..."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...