Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Meni je od uvek bilo nejasno to, kako bre mogu Rusi da prave onako dobre borbene avione, putuju u svemir i sva ta sranja, sateliti, rakete ovo ono, a jebeni automobil nikad nisu znali da naprave kako treba?!?!?! I ne verujem da ce ga ipak i napraviti, stalno najavljuju i nista. Cak i jebeni Koereanci prave odlicne automobile, Rumuni solidne, a Rusi (kao i mi) i dalje prave smece :(

 

Inace ova Lancija mi je od napred onako, solidna, mozda cak ilepa (ne volim grill u tom fazonu) a nazad je ruznija cak i od Megana :S

 

To ni meni nikada nece biti jasno :confused: Stvarno su im vojni avioni ludilo, a automobili :puke: Boli izgleda Ruse uvo za njihovu auto-industriju. A nova lancia delta je pozadi bas odvratna

 

http://www.novinar.de/2007/03/13/stiza-nova-lada.html

 

josh malo nove lade :D

 

lancha izgleda veoma dobro samo mi smetaju mala stop svetla zadnja inache dizajn i spreda i pozadi je fantastichan :D

 

Taj koncept je cini mi se jos od prosle godine, ne znam dokle su stigli sa njim. Fino izgleda koncept, ali se nikad ne zna kakav ce na kraju izaci; ako uopste izadje.

 

Ma imaju oni dosta dobrih prototipova, recimo Sagaris kojije na testovima pojeo Korvetu

 

 

Evo ovako to izgleda

 

TVR je zapravo Engleski automobil. Samo je neki Rus kupio tu marku pre par godina. Cini mi se da je Sagaris izasao jos dok je to bilo Englesko. Od kada je Rus kupio, nijedan TVR nije izasao sa proizvodnih traka. Mislim da je cak i zatvorena fabrika u Engleskoj. Sta ce biti sa njima, ne znam!?!

 

EDIT: Zapravo izlaze TVR i dalje sa proizvodnih traka, ali mnogo manje od kako je Rus kupio. Ranije je izlazilo 12 automobila sedmicno, dok sada samo 3-4.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest INSAjADER
Sada nesto guglah i naidjoh na novu Lanciu Delta. Nisam ni znao da je to izaslo!?! Evo i kako izgleda:

57794044_3c486238a1.jpg

 

Zmaj, zmaj je keve mi kevine!!!

Ko da je skrojen za nekog carobnog PRINCA iz bajke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko bi reko da je ovo lada a.sto se tice lade,nisu sve sranje.samara je izuzetno izdrzljiv auto,robustan.sve lade imaju jako cvrstu sasiju.jebiga,trose,kad su rusi kukali za gorivom.Ove novije,nisu bog zna sta ali su daleko bolje.Evo ja koliko vozim nivu,izvikana 'niva sranje,generalna na 30 000'

Ja joj dusu vadim po kojekakvim terenima,da kucnem u drvo ni djavo joj ne fali.140 ko iz picke ide na plin.sta ce mi vise

img_3632.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko hoće jugića, neka pazari seriju '90-91 godište. Ti su se najbolje pokazali. :da:

Istina, moja najbolja drugarica ima Yugo Koral 45 iz 1990. godine i u odličnom je stanju.

Kupio joj ćale za 18ti. Hteao čovek da joj kupi Corsu, Golf ili Pežo, ali ona htela Yugić, i srećom našla je odličan.

Stalno ga pazi, licka...

A ja pošto sam je zezao, poklonio sam joj iz zajebancije kurblu, ali kada sam se prvi put vozio sam tim Yugićem, povukao sam sve to sam ranije lajao.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yy...p;nav_id=317792

 

E ovo je pravi automobil! Svaka cast za VW koncern!

 

Sviđa mi se novi Superb, malo čudno izgleda ali je dobar. Bas me zanima kako ce da izgleda sledeca Octavia. Sigurno ce da bude dobar automobil.

 

Meni se ič ne sviđa taj Superb, sa boka gledano.

 

Samo za ljubitelje Mečki & rasnih crnki:

 

kim-kardashian-335a072007.jpg

 

 

0beatoff.gif0beatoff.gif0beatoff.gif

 

Sad bi mi dobro došla ova crnka (ne smem ni da zamislim šta bih joj sve radio :D ), a i Mercedes ne bi bio na odmet :da:;)

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako bi trebalo da izgleda nova Mercedes E klasa:

59807233_30ef0c0730.jpg

59807234_5ce13542b5.jpg

Ovo je koncept koji će da bude predstavljen na salonu u Parizu. Sviđa mi se kako izgledaju prednji farovi. Videćemo kako će da izgleda kada izađe serijski model.

 

Wiesmann GT MF 5

59827342_66d2911263.jpg

59827341_3dd0bfd8dc.jpg

Stvarno Švabe prave dobre automobile....motor u njemu je od BMW M 5

 

 

Evo i jedan LINK za Mustang-a

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova mecka je preterano svemirska, ni upola klasicna i trajna u dizajnerskom smislu kao prethodna (to joj predvidjam)

 

A sto se superba tice, lep auto s malom optickom varkom na zadnjem kraju. Naime, da je samo ta slika postavljena i da nisam znao da je skoda, mislio bih da je reno...

 

@ Triad 1

 

Fala bato, do jaja su slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...