Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

па већ дуги низ година своје бицепсе негујем константим подизањем флаша разног облика и тежине! али сад сам напокон открио флашу која ми је променила живот! то је "турбо-мега-гига-ултра-вињак-водка"! могуће је наручити је само преко Топ шопа! позовите 0666/111-666

 

хаха, ок, мала шала!

 

па бавио сам се одбојком 7 година. играо сам све живе позиције, али углавном коректора. престао сам зато што сам поломио ногу, и чекају ћи да се опоравим, почео сам да пијем мало више него до тада. а имао сам и ретардираног и корумпираног тренера који ми је ишао на курац! престао сам негде у 7 разреду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BAviio sam se basketom 9 godina, ali sam vazda bio antitalenat + sam za poziciju koju sam igrao ostao mali (194 cm). Samo su se jedne godine sa mora vratili ostali centri iz ekipe i skontao sam da mi fali 15-20 cm da bih mogao da se nosim sa njima. Na sve to su se ugojili, pa su bili po 10-15 kg tezi nego ranije, a to je za moju tadashnju masu bilo sranje. Nije mi bio merak da se bijem sa ljudima tezim i po 30-40 kg od mene (imao sam 65 kg sa 16 godina :bigblue: )

 

Onda sam pocheo da se bavim metalom i rekreativnim ispijanjem piva. Povremeni pokushaju odlazaka u teretane me ne drze duze od 3-4 meseca, a za to vreme nishta ne postignem jer ne menjam ishranu. Ni jebanje nishta ne pomaze. Tako da sam sad tezak 98 kg i pokushavam da zgibovima, sklekovima i dizanjem jedne buchice od 15 kg promenim neshto u zivotu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Srbija-Srbima

Теретана већ доста времена ,карте нешто мало сам трениро,сад гледам кик бокс!а претежно нађем неког антифа па вежбам на њему :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam 9 godina trenirao fudbal...sada trcim i radim trbusnajke i sklekove...otprilike svaki drugi dan...i dosta setam...ako neko ne zeli da trenira ista,neka makar svaki dan,svaki drugi hoda jedno sat,sat ipo...tako se najbolje cuva zdravlje...

Edited by Trne

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Коначно се кренуло са фудбалицом, пропустио сам Ђовака и 90 минута Јунајтеда због тога.

 

mi od skora palijamo veliki. doduse, malo skratimo teren, jerbo ima jedan gol na tockice pored, a i nema nas 22.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мораћемо да организујемо Јуметал спортски дан, да видимо ко тресе шљиву, а ко чека у потоку.

Ne, nego ko vozi traktor a ko otvara stranice.

Ne znam fuzbal da igram, ali ako ima neki okup moze - lepo cemo se nasmejati ako nista drugo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хах, и код мене у дому се разбијају од тога, а мени не пада на памет да се бавим тиме. Ћале је безброј пута хтео да ми купи или направи сто, ал' који ће ми курац?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...