Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Sta mislis da je profi igracima problem da munu loptu iz svog sesnaesterca do protivnickog gola? Meni nije bio problem da dobacim od mog senaesterca do skoro pa protivnickog jos pre 3-4 godine na pravom fudbalskom terenu (bez zezanja), a zamisli tek koliko je to lako profi igracu koji trenira fudbal non-stop. Ustvari, si ti nekada gledao fudbal? Domacu ligu ne ubrajam u to jer je ona blago receno zalosna.

 

OK, zazvucalo jeste malo glupo ovo sto napisah gore, ali ne znam bas koliko ni jedan Gareth Bale moze loptu koja mu doskakuce iz mesta, u guzvi da mune sa penala na penal tek tako... Ti to vidjas svaki put na utakmici, zar ne? Ne znam sto li sad domacu ligu spominjes, verovatno neki offtopic da bi se pokrenuo :haha:

 

Hmm, to da mi je golman crven (premoren) mi se nikada nije desilo, igrao sam i sa zvezdom i sa panatinaikosom i sa vest ham-om i sa kinom i nikada mi se nije desilo da se golman umori.

Za ovo zadnje stvarno ne znam jer meni golman nikada ne izlece osim ako mu ja to ne kazem.

 

E pa onda ne znam sta si ti igrao. Ja na nekih 30-40ak utakmica novog PESa, desilo mi se vec 5-6 puta da golman bude crven, a ostatak puta mu stamina bude uglavnom oko pola ili manje...

Za izletanje da je tacno to sto ti kazes bilo bi bajka. Nije trougao sve i svja za izletanje, ima golman svoje ponasanje koje je pre moglo da se koriguje...a sada je ili nasumicno ili ima negde da se dira i to u onim skrbavim setingsima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja u vrbasu josh nisam sreo vishe od 2 osobe koje su rekle da valja.

shto se mene tiche, moze proci, ali mi se 10-ka vishe svidja. mozda bi mi se mishljenje i promenilo, ali nemam zivaca da se navikavam, a i slabo igram pes u zadnje vreme. samo se nba 2k11 pichi od kada je izashao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Angelystor

Ma jok, koji crni offtopic. Rekoh to cisto onako posto ima dosta ljudi koji kao idu na utakmice, ovo ono, pa posle tvrde da je nesto nemoguce jer to nisu videli uzivo.

Ma umaraju se i meni golmani, samo sto sam ja mislio da mi golman nikada nije crveno umoran.

Za izletanje sta da ti kazem, ali meni stvarno ne izlece sam, valjda zato sto je uvek tu neki odbrambeni pa nema potrebe, 'bem li ga. Aj bas mi je sada pala neka ideju koju cu da isprobam kada budem igrao protiv ortaka cisto da vidim sta ce da se desi, reci cu o cemu se radi tek kada budem video moze li da prodje. Inace derem kako igram odbranu, tek sam se sinoc smorio i resio da malo pustam ortake da osete gol, inace bi im bio smor da igraju protiv mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@trne: toga ovde josh nema, a teshko da ce i biti. ili se skine s neta ili se kupi za 200 dinara, koga mrzi da skida. mada ovde i nema ni prodavnicama sa originalima. ima 2-3 prodavnice sa kompjuterskom opremom gde se mogu naci neke original igre, ali ali su to igre stare 2 godine ili vishe. 

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@trne: toga ovde josh nema, a teshko da ce i biti. ili se skine s neta ili se kupi za 200 dinara, koga mrzi da skida. mada ovde i nema ni prodavnicama sa originalima. ima 2-3 prodavnice sa kompjuterskom opremom gde se mogu naci neke original igre, ali ali su to igre stare 2 godine ili vishe.

 

uzeo drugar pre neki dan...nisam pitao gde je kupio...moguce da je preko neta narucio...idem danas pridvece da probam da pesam onlajn...

 

andrija,mislim da moras imati original disk za onlajn igranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kazem da je novi PES los, sta vise, bolji je od prethodnih, ali pati od gluposti kol'ko volis, k'o maltene i svaki PES uostalom, no ne kapiram kako sad svima tol'ko odlican i sl... Nisu problem samo premocni krug i suntavi golman (Buffon mi jurio sam igraca do korner zastavice :haha: :haha: ) ima tu i drugih gubljenja, tipa prebacivanje igraca, nelogicni faulovi i sl. no 'ajde tako neke stvari ne znam da l' pripisati sebi ili AIu... Al' da ima bagova i glupostina ima, a ti prike kenjaj kol'ko ti dusa iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Posle ekstenzivnijeg igranja, ipak imam par zamerki:

 

- Menjanje igraca je cesto u najmanju ruku retardirano, ili pak nemoguce (tipa, izvodis korner na prvu stativu, i ako ti automatski ne izabere igraca, jebao si se u dupe).

Isto vazi i za odbranu, koju je nekad nemoguce igrati (najvise zbog toga sto koliko god zeleo da izaberes odredjenog igraca, nema jebene sanse).

- Nerezonski sutevi iz blizine kada ti je neko za vratom ili pak hoces da zabijes iz prve, uvek idu preko gola, kao da je u pitanju BSK Borca sa igracima kojima je fetis da nikako ne sutiraju po zemlji.

- Naisao sam na par debilnih bagova (golovi iz ofsajda, sudija koji se zabio u zivi zid, golman koji na ivici kaznenog skace po loptu, upada u deo terena van linije i odjednom se stvara pozadi).

- I poslednji, mozda najnedopustiviji - jebeno je nemoguce igrati na prvu kada prvi put primis loptu! Wtf?! Izmedju sebe mozes da se dodajes na prvu kol'ko hoces, ali ako recimo ukrades loptu protivniku, nema sanse da odreaguje na bilo sta.

 

Imam Xbox verziju, pa ne znam, mozda je kod vas na PC-u drugacije, ali ovih par stvari mi bas idu na kurac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudo se neko nije javio do sada da kaze kako se te stvari desavaju u fudbalu i ostale gluposti :haha:

 

Odbrana jes' teza da se igra, znaju da se pogube igraci, nije ni resen problem iz proslog PESa, sto ne menja na igraca najblizem lopti, nego prvo ide negde levo...

 

Sudija u zivom zidu mi nije bio, ali desava se da sam od sebe igrac iz sredine zivog zida napusti isti ne zna niko zasto, tako da lopta tu lagano prodje :] Bandzi golmana sam isto vidjao, teska glupost.

 

First touch, yes. Mora da uzme potpuno igrac kontrolu lopte, sekunda-dve da prodje, pa tek onda moguc' pas. No, i na to nekako se navikoh, bitno je druzenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...