Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Neobjašnjiv mehanizam dodavanja, još gori mehanizam biranja igrača u odbrani, ogromni minusi. Naravno, tu su i napadači koji čekaju i čekaju i čekaju, a najviše u kontri, kada je najpovoljnija prilika za to, oni ne utrčavaju. Igra je konstantna frustracija otprilike, kao da je sve napravljeno uz razmišljanje 'hm, kako bi još mogli da iznerviramo ljude koji igraju našu igru?' :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neobjašnjiv mehanizam dodavanja, još gori mehanizam biranja igrača u odbrani, ogromni minusi. Naravno, tu su i napadači koji čekaju i čekaju i čekaju, a najviše u kontri, kada je najpovoljnija prilika za to, oni ne utrčavaju. Igra je konstantna frustracija otprilike, kao da je sve napravljeno uz razmišljanje 'hm, kako bi još mogli da iznerviramo ljude koji igraju našu igru?' :no:

 

Нема силе да промениш на играча кога хоћеш. Али нема теоретске шансе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam probao,al normalno je da svi malo kake kada prvi put nesto probaju tako da je normalno sto hejtujete...verovatno cu i ja dok se ne naviknem(ako)...sve u svemu,fifa je 2 dimenzije iza pesa...zato se i dele diskovi fife uz kupljeni pes...kao sto je lav 5 puta bolji od jelena,metalika od megadeta,meso od povrca,jebanje od drkanja,nindze od samuraja,domaca tursija od kupovne,dve sise od jedne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je to što izgleda ne postoji neko zlatno pravilo kod prebacivanja. Kada je protivnik blizu tvog šesnaesterca, pri prebacivanju ćeš dobiti igrača koji je između protivničkog napadača i tvog golmana, ali problem je što to neće uvek biti tvoj igrač najbliži lopti. Problem je u tome što jednostavno ne znaš kojeg ćeš igrača dobiti, što je vrlo vrlo zajebano, posebno kad treba da braniš napade ekipa sa superbrzim napadačima, gde ti jedan pokret na pogrešnu stranu znači razliku između gola i, hm, ne-gola :bigblue: Situacija postaje zajebanija kada prebacuješ a protivnik istovremeno doda loptu :mhihi: Ako postoji možda fora kako da znam kog ću igrača dobiti, podelite je, to je otprilike glavni razlog zašto primam golove. Sprdnja je što je zbog ovoga lakše igrati protiv jačih ekipa, koje često igraju paseve u prostor, gde napadač mora da trči, a ti možeš dosta lako preseći pas, dok kod slabijih ekipa, koje ubijaju sa sporom igrom i milion dodavanja, stvari idu mnogo teže upravo zbog problema sa prebacivanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je tachno shto si napisao, bar iz onoga shto sam video u demou. nikad ne znash na chemu si kada menjash igracha. plus u napadu se sve svodi na njakanje strelica za menjanje pravca, jer se sad tako izvode finte, a ne mozesh dati vishe od jednog gola po utakmici, i to najcheshsce zbog glupih reakcija golmana.

zato je meni 10-ka najkompletniji pes. ima i mana, ali ih je malo, a gejmplej je odlichan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

крилима која не утрчавају

Ово фрустрира до крајњих граница. Мене бре разваљују људи које сам прао кад смо играли десетку, зато што играју 4-3-3 са два DMF - a, AMF - ом, два SS - a и нападачем. Па 'де то има, каква је то формација? Никад нису могле такве глупости да прођу, али онда се појавио ПЕС 11.

 

Нема силе да промениш на играча кога хоћеш. Али нема теоретске шансе.

 

Мењање играча је последњи пут било нормално на шестици (не могу да се сетим да ли је и деветка имала такав систем), када је постојала опција Manual и знао си на чему си. Ово сада је да Бог сачува.

 

 

kao sto je lav 5 puta bolji od jelena

Jeсте курац, Лав је кисело и благо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ово фрустрира до крајњих граница. Мене бре разваљују људи које сам прао кад смо играли десетку, зато што играју 4-3-3 са два DMF - a, AMF - ом, два SS - a и нападачем. Па 'де то има, каква је то формација? Никад нису могле такве глупости да прођу, али онда се појавио ПЕС 11.

 

 

 

Мењање играча је последњи пут било нормално на шестици (не могу да се сетим да ли је и деветка имала такав систем), када је постојала опција Manual и знао си на чему си. Ово сада је да Бог сачува.

 

 

 

Jeсте курац, Лав је кисело и благо.

 

4-3-3 formacija sa 2 DMF-a je formacija sa kojom igram jos od kada je izasao goal storm na PS1 i perem sve redom. Ne znam u kojem to univerzumu ta formacija ne prolazi. Doduse najbolja formacija na ovim PES-ovima je 4-3-3 sa jednim DMF-om i 2 AMF-a ali necemo da cepidlacimo.

 

Inace za mene su svi PES-ovi katastrofa, a ovih par zadnjih su toliko losi da boli. Nemas uopste taj prelepi osecaj kada das gol kao na soniju kecu ili dvojci.

 

Menjanje igraca je kriminalno lose odradjeno, a kretanje igraca u odbrani me opasno nervira. Skoro 70% upravljanja nad igracima prezume komp i ja ce osecam glupo i cesto primam golove iako znam koja ce akcija da usledi cak i pre nego sto ista pocne. Apsolutno tupavo odradjene igrice. Pre bih iskreno igrao sa nekim FIFA `96 sa onom usranom grafikom ali kada pretisnes dugme igrac se menja brate i ne treba nista da ga molis. Sada posle 15 godina uradili su neki podivljali fudbal koji 50% nema veze sa igracem. Pisaj ti to. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...