Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Brate, ajde da si rekao da si probao pa odbijas da igras, nego odbijas d probas uopste. How stupid is that?

 

Govorim o novim verzijama. A i ne poznajem nikoga ko igra to.

 

PA ima i on principe kao sto su nike duks i partizan:P

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

svi koji su voleli stari pes neka probaju fifu 12, definitivno najbolji fudbal koji sam ikada igrao, iz godine u godinu je sve bolji, ocene igraca su dosta realne, novi sistem odbrane od ove godine, mogucnost kontrolisanja golmana (izuzetno korisno u 1 na 1 situacijama i kod slobodnih udaraca recimo), dosta je tesko pobediti komp na najtezem nivou (jos ako se igra protiv barse...), uglavnom, ja se na pes ne vracam, pogotovo sto je od prosle godine postao veoma odvratan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje sam zaboravio i da pomenem situacije u kojima se igrac gradi (R2 kod mene na dzojpedu), gde vise nije moguce da ti samo dodas loptu na X i cekas da je primi, vec moras da se sam zagradis i eventualno krenes ka lopti, mnogo je dobra fora pogotovo u skoku, kad imas nekog jakog napadaca (Drogba fazon) koji ne mora da skace, vec moze da se zagradi i tako primi loptu na grudi. Igrao sam demo ovogodisnjeg PESa, i uzmem Junajted i vidim da Berbatov ima ocenu 82 (ako se dobro secam), a Cicarito 72 ili 74, a Milan kao ekipa je brzi od Junajteda i ima bolje overall ocene... cini mi se da ti Japanci uopste ne gledaju fudbal, nema drugog objasnjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi koji su voleli stari pes neka probaju fifu 12, definitivno najbolji fudbal koji sam ikada igrao, iz godine u godinu je sve bolji, ocene igraca su dosta realne, novi sistem odbrane od ove godine, mogucnost kontrolisanja golmana (izuzetno korisno u 1 na 1 situacijama i kod slobodnih udaraca recimo), dosta je tesko pobediti komp na najtezem nivou (jos ako se igra protiv barse...), uglavnom, ja se na pes ne vracam, pogotovo sto je od prosle godine postao veoma odvratan

Meni licno PES postao zanimljiv od prosle godine i moze da se igra normalno,pre toga si mogao igru da nabubas i bukvalno da citas poteze protivniku pa je vladao onaj sistem,ko vise visi na igri taj pobedjuje skoro uvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошлогодишњи ПЕС је као игра одличан, али га јебе мали милион багова. Типа, кад се играч окреће то изгледа као да епилептичар јури комарца који лети око њега. Или дебилне реакције голмана. То може да се објасни лоше одрађеним полигонима у игри, али свакако да није оправдање. Овај нови нисам још поштено ни заиграо, тако да нисам све видео, али урадићу то у скорије време. Исто и ФИФА-у. Тренутно сам заузет са НБА 2К11 :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ово је болесно. Направили су поптуно другачију игру у погледу интерфејса, играча, клубова, стадиона, променили гејмплеј, а сада су коначно средили и оно што сам желео последњих година - камера је померена још даље, тако да је сада слична онима из PES2010 и PES2011. Сада је ово убедљиво најбоља игра на свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dobar je ovaj pec...samo sto ne mogu da ga skinem,moram novi hard da uzmem...nemam nigde vise mesta...drugar mi pokazao pre neki dan...jebem ti drzavu...napravicu bistu solima i njegovih peceva i klanjati se svaki dan 6 puta...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...