Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Guest HEFEST

Pa tu formaciju koristis protiv likova koji istu koriste jer ako je ne koristis sanse za pobedu su ti minimalne. A posto koliko sam video 90% ljudi nju koriste onda nemas izbora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Jbg. onda bih igrao samo sa kompom, a to mi nije zanimljivo. Ima par likova sa kojima se moze igrati sa lepim formacijamal, ali oni nisu tu cesce tako da moram da se snalazim. Inace sam digao ruke od PES-a i skinuo fudbale za PS1 I PS2 i uzivam igrajuci ih na kompu mnogo vise nego ova nova govna. Divan dokaz da grafika nije najbitnija stvar za igru nego igrivost igre i opsti osecaj zadovoljstva prilikom igre.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto se raspljuvaste.. ovo je prvi pes posle duzeg vremena na kome komp moze i na pro da te odere, sto je definitivno plus. Odbrana je dosta zajebana, ali to je po meni plus, do 11-ice je bilo zaista prelako a sada je malcice lakse nego u 11-ici. U isto vreme je mnogo teze dati gol ali su i akcije mnogo lepse.. komp odbrana funkcionise mnogo realisticnije pa na sredini terena ima mnogo vise prostora za kombinovanje ali nema vise mesta za mudroseravanje blizu 16 - sto je kul. Jedina zamerka su i dalje retardirani golmani i malo random sudije (klasika za PES). Sve u svemu.. prilicno dobar PES, mozda i najbolji od sestice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuruz principijalan k'o i obicno...

 

Годинама одбијам да пробам ФИФУ, али ово је прекардашило. Од шестице је изашао само један ПЕС који може да добије прелзну оцену - десетка. Остало је смеће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...