Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Meni je fenomenalan novi pes, Sklonili su mnoge bagove sa proslog i imas vecu slobodu u igri i kontroli igraca. I sutevi su bolje odradjeni. Sada ne moras da igras sa Ronaldom da bi dao gol sa 25m. Brze se igra.Odigrao sam sa ekipom samo 6-7 meceva, mozda i promenim misljenje kada udjem u stos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је супер нови. Гејмплеј је изврстан, акције које могу да се направе су болесно добро урађене, потези сјајни... Једина замерка иде на рачун АИ-ја, који је понекад стварно дебилан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lichi, ali ima i izmena. driblanje vishe nije onako lako kao u 12-ici i nema vishe prekidanja napada svaki chas zbog prekrshaja kada u odbrani pratish igracha. to me je jako nerviralo u 12-ici. dosta je bolje uradjeno taj presing na igracha sa loptom. i shut je dosta bolje uradjen, kolikos am uspeo da primetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da su sredili i 1 na 1 situacije, ili to Pacini ima finishing preko 90 :)

 

Edit: I da, izašao pes edit 1.1 http://pes2008editing.blogspot.com/2012/09/peseditcom-2013-patch-11-coming-soon.html?sel13

 

Naravno ovo je samo za zagrajavanje, master liga se piči tek kada izadju vrhunski pečevi tamo u novembru :)

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...