Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Nakon prvih utisaka isti Fifa. Gameplay je totalno drugačiji od prošlih, teže je dati gol, trougao tj. lopta u prostor je mnogo teži za upravljanje. E sad, ono što mi baš smeta je nedostatak transfera i pogrešna lica i frizure skoro svih igrača koji nisu zvijezde i baš poznati. O licencama na dresove i pogrešnim imenima igrača da ne pričamo, ali to će peč riješiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

reci mi samo jednu stvar, da se trudim da skidam (poshto za sada ide nenormalno sporo) ili da nastavljam sa 13-icom barem do nekog kvalitetnog pecha?

 

Ako hoćeš da se navikavaš skini jer se gejmplej drastično razlikuje od svakog dosad, a brzo će i peč. Zaboravio sam reći da je grafika odlična i da je čak možda i manje hardverski zahtjevan od 13.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel sam samo ja retardiran ili jos neko ima sa ovom reloaded verzijom problem da, kad mec krene, preskace cutscene-ove i udje u meni sa escape dugmetom? Problem je sto bukvalno nista ne mogu da prekinem od kako udjem u mec, pa ono, ne mogu ni izmene da izvrsim sem na poluvremenu, a kada padne neki gol, zarobljen sam na replay kameri. Ima neko neko slicno iskustvo ili samo meni nesto gadno tripuje komp ili sta li je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj u settings koje ti je dugme za pauzu, kod me je slovo v. sa dzojstikom jos nisam igrao, tamo je verovatno sve normalno. esc jedino sljaka dok radim nesto u meniju, a sa v pauziram/prekidam dok igram.

 

mene malo smara sto moram u window modu da igram, kad stavim full screen igra na svakih 30 sekundi usporava, kao da gledam usporeni snimak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala, uspeo sam da provalim, nije mi ni bind-ovano bilo to dugme, a i ne mogu kao ranije escape, ali sam stavio na g.. jbg, dobro, sad makar moze lepo da se igra :) Jbg, ja mazohista igram i dalje na tastaturi ali mislim da je ove godine i definitivo ubijena svaka sansa da budes na istoj iole pristojan dribler..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odigrao jednu utakmicu, prvi utisci (pored standardnog ne-znam-sto-vise-trosim-vreme-na-download): Nakon 10+ godina su konacno ubacili da se igra ne 'resetuje' nakon sto lopta ode u aut, nego su igraci tu gde jesu. Bogte jebo, konacno.

 

Sa druge strane, izvodjenje bilo cega sto nije aut je izretardizovano, u formacijama vise nema slobodnog namestanja igraca (ili ja ne mogu da provalim), i trougao su istraumirali krajnje. Sada kada pritisnes trougao mora strelicama da namestis neku malu jebenu metu na terenu gde zelis da ide lopta. Ovo ko god da je zamislio nije odigrao partiju fudbalske simulacije u zivotu.

Vizuelno obicno retko primecujem ako menjaju nesto, sada bas nesto plastican utisak, posebno igrace kada gledas.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja izvodjenje slobodnjaka, bas lepo moze da se odredi putanja lopte. Slobodno namestanje igraca u formaciji se vrsi putem leve analogne palice, a davanje u prostor preko te mete na terenu moze da se iskljuci stavljanjem na "basic" u podesavanjima kontrola, mada kada je na manual ili kako vec, uzasno je neprecizno, uvek ode lopta predaleko.. generalno, potreban je analogni kontroler, igra jednostavno mnogo vise pruza s njim, ili barem mapirati te pecurke na neke tastere na tastaturi (potrebne su radi pomeranja u formaciji i pomeranja levo - desno prilikom izvodjenja slobodnjaka).

 

Sadrzinski je igra uzasno siromasna, nikakvi zanimljivi modovi, nedostatak licenci, premalo faca igraca (najavljuju dodatnih 1000 putem dlc-a), nema kise, snega, sumraka, premalo stadiona, uzasan soundtrack... Sam gameplay nije los, ima uzasno frustrirajucih propusta ili bagova (npr. cesto igrac nece sutnuti iz prve iako je na metar od gola vec ce prvo primiti loptu; ili ako dam loptu u prostor ona je istog trenutka programirana kao da je namenjena jednom igracu i iako nema sanse da stigne do njega ostali je jednostavno ignorisu, a mogu ladnjaka da je prime i nadju se u gol sansi) ali generalno ima mnogo potencijala igra ako bi se ispeglala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja izvodjenje slobodnjaka, bas lepo moze da se odredi putanja lopte. Slobodno namestanje igraca u formaciji se vrsi putem leve analogne palice, a davanje u prostor preko te mete na terenu moze da se iskljuci stavljanjem na "basic" u podesavanjima kontrola, mada kada je na manual ili kako vec, uzasno je neprecizno, uvek ode lopta predaleko.. generalno, potreban je analogni kontroler, igra jednostavno mnogo vise pruza s njim, ili barem mapirati te pecurke na neke tastere na tastaturi (potrebne su radi pomeranja u formaciji i pomeranja levo - desno prilikom izvodjenja slobodnjaka).

 

Sadrzinski je igra uzasno siromasna, nikakvi zanimljivi modovi, nedostatak licenci, premalo faca igraca (najavljuju dodatnih 1000 putem dlc-a), nema kise, snega, sumraka, premalo stadiona, uzasan soundtrack... Sam gameplay nije los, ima uzasno frustrirajucih propusta ili bagova (npr. cesto igrac nece sutnuti iz prve iako je na metar od gola vec ce prvo primiti loptu; ili ako dam loptu u prostor ona je istog trenutka programirana kao da je namenjena jednom igracu i iako nema sanse da stigne do njega ostali je jednostavno ignorisu, a mogu ladnjaka da je prime i nadju se u gol sansi) ali generalno ima mnogo potencijala igra ako bi se ispeglala...

 

Desna pecurka definitivno resava sve one moje probleme na koje se zalih :haha: I formacija, i izvodjenje slobodnjaka i kornera... Cak i onaj trougao namestih na kraju, mora mnogo da se cacka po jebenim opcijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...