Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

jes loše, varira od 20kb do maksimuma, ceo dan se skidao

 

igram na super star

mnogo lakše se uzima lopta presingom na X, nema više loših dodavanja kad PC izvodi prekid

ne prolazi više svaka lopta u prazan prostor, to je odlično

golmani su bolji

 

iduće nedelje igram protiv živih ljudi :D

 

ali nekako lopta brzo staje, čini mi se da bi trebalo još da se kotrlja :haha:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sad kod ortaka, odigrali jedno 7-8 partija, sviđa mi se. na neke stvari se treba privići, ali svakako jedan od boljih pesova. što se tehničkih stvari tiče, tipa izgled menija i podešavanja formacije i ostalog, ubedljivo najbolji do sad. plus sad može u svakom trenutku da se vidi statistika, ne mora se čekati poluvreme i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, igram juče protiv Njuke i Mitrović nije starter, pa htjedoh da preuzmem kontrolu nad protivničkim timom i da ga ubacim. Da ga kršim Manolasom. :haha: Možda je do ovog Versus moda. Saću pobam.

 

Može na Exhibition modu. I smara nenormalno da je opet svaki jebeni kontakt faul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličan PES

 

prvo i osnovno, pas u prostor nema više magično dejstvo kao u prethodnim verzijama

to je bilo nepodnošljivo

veliki povratak kratkih pasova

 

šutevi zajebani, maši se dosta šansi koje su stopostotne, ali je to verovatno i stvar navike

 

taj problem sa faulovima nemam, ali se Angelizator žalio

i to je do procene i talenta za uklizavanja

golmani su sjajni

 

ima puno situacija u kojima se igrači zgomilaju na malom prostoru, zato što je fudbal sporiji od prethodnika, ali to je sasvim realno

 

 

sve u svemu, šestica se vratila u sili i slavi, jako mi se dopada ovaj fudbal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš dobar PES yup.

 

Deluje pofifaljeno dosta u odnosu na prošli, ali na dobar način. Malo je više simulacija, ali je još dovoljno zabavna za igranje, za razliku od fife.

 

To sa faulovima deluje da je stvarno vraćeno sa šestice, neka najobičnija sudaranja igrača se kategorišu kao faulovi, pa i žuti. Ono što je dobro doduše, nema više da polomiš igrača nakon što mu je lopta napustila posed, što sam zlostavljao na zadnjih par PESeva :D

 

maši se dosta šansi koje su stopostotne

 

sisaj

 

E da, valja pomenuti i verovatno najgori potez u pogledu menija u istoriji PESa, a to su one 'bene ikonice fudbalera na formaciji. Apsolutno nepraktično, a tek nepotrebno.

Šteta, pošto ostatak stvari sasvim dobro urađen. Sem što za timove opet fali šestougao, ali to navikoh već da nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...