Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

ovo je uvek bilo zabranjeno, koji god pes da se igra

 

Šta je bre bilo zabranjeno, ''NEMAŠ TO PRAVOO, AAA, MAMAAA'' fazon? Odigraj odbranu mori!

 

Ja ponekad napunim nekog takvim copy paste golovima kad me baš krene (ili isprimam 2-3), al' svaki takav gol se događa ili zato što si sjajno odigrao prodor, ili zato što je protivnik očajno odigrao odbranu, tj. sve regularno, nisu nikakvi bagovi.

 

zahtevan je, zato što lik stavlja HD travu i slično

 

meni je kočio na laptopu koji je imao integrisanu grafičku

 

Znači nema ni moega... Daj neku verziju bez HD trave, to suplementiram, nema frke.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si već pominjao ranije, al' ja sam nešto sad mislio da je oko 10 GB. Sreća pa kod mene ne može da radi, pa ne moram da razmatram glupu ideju da instaliram 30 GB kuraca... :haha:

Čuj, stadium pack, to je za manijake koji skidaju patch pa gledaju u publici šta piše na šalovima... A Šolim je za psihijatra brt :D

 

nema bugara brt

 

ta tehnika se zove bugar? Genijalno xD

 

Misliš kao Hristo Stoičkov na 1:40?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam razlupao džojpes™ preko granice neigrivosti, ali jako dosta, onih starih logitecha koje gi nema više, sam imao sa puno rupa u njima zbog bacanja. Onda sam u nekom trenutku krenuo papuče da bacam, kad sam provalio da se grebem na rupe proklete.

 

Haha, nisi mi uopšte delovao tako :haha:

 

Ja sam papuče bacao (u televizor) kad je Hamilton obišao Glocka u Brazilu 2008. i uzeo titulu Massi za 1 bod, od tad nisam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nisi mi uopšte delovao tako :haha:

 

Ja sam papuče bacao (u televizor) kad je Hamilton obišao Glocka u Brazilu 2008. i uzeo titulu Massi za 1 bod, od tad nisam...

 

Znaš kako kažu, voda voda breg ronin. Ili tako nešto.

 

U petak sam na poslu bacio o pod Xbox džojped, i to zbog Fife glupe, nije hteo kratko da se upali ponovo, usrao sam se samo tako :haha: Stigao bi me gnev desetine besnih kolega momentalno xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

stigao PES18

konačno next-gen

plašio sam se najavljene zahtevnosti, ali ovo kod mene radi na zakucanih 60fps

 

igram samo demo zasad, čeka se narodna verzija

mada, možda uzmem negde jeftino kod, ima već i za 25e da se nađe

 

an-di-a-mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...