Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha, pozdrav furija!

 

Helloween i Gamma Ray su definitivno dva benda koja su obeležila neke moje početke u slušanju metala i uvek su do sad bili tu a posle ovog će i ostai tu zauvek! Ne mogu da se setim nekog benda za koji bi mogao da kažem da bih više voleo da gledam od jednog og ova dva. A oba benda iste večeri! Retki su bendovi na koje sam se ložio kao na neki od ova dva a Kai-a sam uvek kovao u zvezde!

 

Bio sam na jednom od stubova sa strane i uzivao u svakom trenutku koncerta bez obzira na zvuk. Šteta što mi je glas načisto puko posle pevanja sa Gamma Rayom pa sam mogao samo da šištim uz Helloween. Mislim da su obe set liste bile fenomenalne! Publika pozadi je mogla biti življa mada se i ova napred brzo umarala, ali ipak je atmosfera bila na nivou prilkom izvođenja legendarnih stvari.

 

The dream has come true! ... ali se i dalje nadam se da neće neko da me probudi i kaže da sam samo sanjao!

 

P.s. Kupih novi Helloween CD za uspomenu... extra je odrađen ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno je bilo dobro, bio sam u prvom redu, uhvatio listu, palicu i deris mi dao vodu xD

posle sam pokupio autograme od kai-a i richtera i slikao se, pricali itd.. haha znam za toga lika sto je upao u rupu xD xD

opusteni likovi stvarno predobar koncert, mrzi me sad detaljno da pricam ali ja sam odusevljen...da uzeg i ja trzalicu od richtera :)

 

 

I ja sam pio vodu kad je dao majstor i prosledio dalje naravno zednim fanovima,ako si ti onaj lik sto je stegao tu flasu samo za sebe i nije hteo da prosledi nikom drugom vodu onda mi se gadis lol :)!Jedan lik je stegao onu flasu kao kad ce kuci da je gura u anal uz derrisovu sliku :)!Bio sam u prvom redu,odgledao koncert,uzivao,lepo otisao kuci,potrudio se da ne smaram nikog za cimanje oko slikanja i slicno nego jednostavno da uzivam u celom dogadjaju!STVARNO SAM PREZADOVOLJAN!Ne mogu da skinem osmeh sa face...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Publika je stvarno bila verna.

To je trebalo snimiti za DVD,bio bi kvlt.

 

A ipred kamiona su se svi zhivi slikali. :)

 

Ja isto nisam imao vremena da jurim Hansena posle certa,ali bi bilo strava slikati se sa takvim chovekom.

 

Al' shto volim shto na konceru bacashe palice i trzalice(i vodu :mrgreen: ).

 

Ja nisam uspeo nishta da uhvatim ali mi lik iz obezbedjenja dao trzalicu posle certa kada je nashao.

 

@Prince:Ja sam stajao(jedno vreme) oko 2 metra od tebe.Video sam kada su bacili trzalicu u tom pravcu a ti ovi oko tebe skachete i na kraju niko nije uhvatio,jbg.

 

Eh da BruceBruce video sam tebe pre ulaska kako se deresh i dozivash nekog lika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha jesam :)!Ja sam jedino hteo znojnik od Kaija ali jbg,bacio sam moj beli da ga izgaze lepo on i Derris pa sam ga posle certa pokupio hahahha :D!Oprostio sam se od njega kad sam ga bacio na I Want Out,ali srecom sam naterao onog iz obezbedjenja da mi ga vrati ;)!

 

PS. Ja odusevljen nasom publikom,ko god da je dosao na koncert je bio fan ova dva fenomenalna benda :)!Narocito sam se odusevio za lepe devojke koje su bile u velikom broju!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je sve bilo za nezaborav osim zvuka koji je bio KATASTROFALAN,pogotovo na gamma ray.Helloween je bio bolji i ubjedljiviji od hansena I ekipe sto ,licno,nisam ocekivao.Imao sam utisak da je gamma ray odradio malo prebrzo neke stvari ali dobro.SVAKA CAST LJUDIMA IZ PRVIH PET REDOVA DO BINE KOJI NISU POSUSTALI NI MINUT,ODUSEVILI SU ME!!!!!!Mi pozadi smo bili dosta pasivniji mada je nas nekoliko bas urlalo i divljalo! SKC nije prostor za ovakve bandove! Pozdrav svima koji su sinoc bili!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha jesam :)!Ja sam jedino hteo znojnik od Kaija ali jbg,bacio sam moj beli da ga izgaze lepo on i Derris pa sam ga posle certa pokupio hahahha :D!Oprostio sam se od njega kad sam ga bacio na I Want Out,ali srecom sam naterao onog iz obezbedjenja da mi ga vrati ;)!

 

PS. Ja odusevljen nasom publikom,ko god da je dosao na koncert je bio fan ova dva fenomenalna benda :)!Narocito sam se odusevio za lepe devojke koje su bile u velikom broju!!!

 

Lepe devojke su uvek u velikom broju. Njihova prednost u borbi za prve redove je što mogu da se guraju i rukama i nogama, a ne smeš da im uzvratiš, jer će reći da si ih pipao. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD

 

Lepo bilo.

 

Bio sam medju onim koji su pocheli sa sutkama josh na Ride The Sky.

 

Slazem se sa onima da je jedino zvuk bio nja, al samo na pocetku Gamma Ray-a je bio loshnjikav.

 

E da, onaj debeli gmaz je mnogima upropastio koncert jer je stalno nekog maltretirao, oni koji nisu bili izudarani, gurali su se sto dalje od njega ne bi li pobegli, chak je i Angelystor sa foruma bio veoma uporan da pobegne, pa me je izgurao sa mesta, al nema veze ^_^

 

Ta svinja vec na par koncerta jede govna...

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

I eto, video sam i to čudo. Kako je bio vrhunski koncert, ono je bilo neverovatno. Ja sam posle svega noćas ostao bez teksta. Prvo, Gamma ray. Iskreno, na koncert sam išao samo zbog Helloweena, od Gamma Ray ništa nisam čuo pre svirke. I, je*ote, kako su me oduševili, nisam ni očekivao da će biti toliko dobri! Odmah sam jutros pronašao neke stvari sa sinoćnjeg koncerta da ih odslušam opet - Heaven can wait, Heavy metal universe, Land of the free... Kakve stvari! Ne verujem! Kai Hansen je bio stvarno fenomenalan, čovek je car, veliko ime heavy metal muzike. Samo se smeškao celo veče, svaka mu čast! A onda zvezde večeri... HELLOWEEN!!! March of time je definitivno bila najjača pesma, Deris ju je stvaro fantastično otpevao. Niko nije očekivao da je čuje, samo sam posmatrao ljude oko sebe kako pitaju jedan drugog "Koja beše ovo pesma?" Verujte mi! Takođe, A tale that wasn't right, Dr. Stein, As long as I fall, Halloween - sve klasici odsvirani najbolje moguće! Obojca gitarista su profesionalci, a bubnjar je stvarno otkačen, onakav solo nisam čuo ne znam od kada. I da, King for a thousand years je bio eksta, ne znam zašto se nekima nije dopalo. Dušu dalo za pevanje uz refren - "I will show, I will show..." O spletu pesama pri kraju da ne govorimo. I onda, napokon, Gamma ray i Helloween zajedno. Nisam mogao da verujem očima i ušima!... E da, kupio sam original Gambling with the devil, zato što sam obećao sebi da ću da ga imam. I stvarno je vrhunsko pakovanje, jako lepo napravljeno, i još uvek preslušavam album, većina pesama mi se jako sviđa. I još nešto... Juče sam na koncertu bio sa tatom, ima 56 godina... Čovek se tako oduševio Helloweenom da je to neverovatno! Ceo dan pušta A tale that wasn't right, najviše se vezao za tu baladu. Svaka mu čast.

 

Kada sam došao kući, zaspao sam istog časa kada sam legao. Jutros sam se šokirao, zapitao sam se jesam li stvarno video Helloween i Gamma ray uživo, toliko je bilo dobro.

 

Fantastičan koncert. Helloween, dođite nam opet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra koncert, gamma ray cista desetka, helloween mene malo smorio na momente... ali ih je kai na kraju izvukao :D

 

btw ima li slucajno nekog ko je kupio majicu gamma ray (loftfII) i zeli da je proda? :bigblue:

 

nisam imao para, a posle koncerta kada sam nagrebo pare od ortaka prodavac mi je rekao kao spakovali sve bla bla i ne moze da se uzme vishe :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko mozda primetio debelog tipa sa stomacinom od 2 metra koji nije znao gde se nalazi i koji se motao po 3-4 redu?

Ja sam ga primetio. Čovek je lik, svaka mu čast.

 

Stajao sam kod trafike i pevušio Keepera, i onda me taj lik pitao "Brate, imaš li neku kintu za pivce?" Reko', jebiga, nemam, a da sam imao, častio bih čoveka. Car.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga primetio. Čovek je lik, svaka mu čast.

 

Stajao sam kod trafike i pevušio Keepera, i onda me taj lik pitao "Brate, imaš li neku kintu za pivce?" Reko', jebiga, nemam, a da sam imao, častio bih čoveka. Car.

 

Sine, da ti nisi stajao sa desne strane, u blizini jednog od stubova ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, onaj debeli gmaz je mnogima upropastio koncert jer je stalno nekog maltretirao, oni koji nisu bili izudarani, gurali su se sto dalje od njega ne bi li pobegli, chak je i Angelystor sa foruma bio veoma uporan da pobegne, pa me je izgurao sa mesta, al nema veze ^_^

 

Ta svinja vec na par koncerta jede govna...

taj debeli idiot mi je upropastio zadnjih 4-5 pesama helloweena, posto me je jurio da me bije a ja sam morao da bezim sto dalje od njega da me ne bi video... i tako sam od sredine 3-4 red dospeo totalno levo 5-6 pa onda nazad jedno 20 redova pa na Future World krenuo da se probijam desno tamo gde su bile sutke da bi konacno na I WANT OUT bio na dobrom mestu hvala bogu... al zato tada kad je bila ona ludacka sutka kada sam odatle dospeo u prve redove opet je ovaj mamlaz krenuo da skace na mene :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Što pitaš?

 

taj debeli idiot mi je upropastio zadnjih 4-5 pesama helloweena, posto me je jurio da me bije a ja sam morao da bezim sto dalje od njega da me ne bi video... i tako sam od sredine 3-4 red dospeo totalno levo 5-6 pa onda nazad jedno 20 redova pa na Future World krenuo da se probijam desno tamo gde su bile sutke da bi konacno na I WANT OUT bio na dobrom mestu hvala bogu... al zato tada kad je bila ona ludacka sutka kada sam odatle dospeo u prve redove opet je ovaj mamlaz krenuo da skace na mene :no:

Au, čoveče. Pa šta si mu skrivio? Strašno.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam batice, jbg, jedino mozes da se sklonis... Cuo sam da je recimo na Morbid Angel-u jeo govna, udarao random ljude iz nikakvog razloga, i naisao na napucanog nekog celavca koji mu je creva prolio, kazu da ga je bash izlemao, celavac debelog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...