Jump to content

The Lord Weird Slough Feg


Goxy

Recommended Posts

Malo mi pada teshko da protivrechim goksija, ali Hammers of Misfortune > The Lord Weird Slough Feg. :P

 

EDIT:

Mada kada bolje razmislim TLWSF ima Travellera, a HOM Locust Years.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da kazem nesto pametno... aaaa! Bez sale - album je zaista odlican. Plasilo me je sto je na albumu 8 pesama, ali oni su sabili gusto sve svoje kvalitete, tako i treba, jebes albume od +60 minuta, samo u facu. Highlight - naslovna i Simeon, najgora - Hunchback (mada je naziv sjajan), valjda me jos drzi novi CMass pa ne primam ni miligram dooma u svoj sistem :) all in all, jos jedno vrh izdanje kriminalno zapostavljenog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije simeon nego simian. :)

 

highlight-ape uprising, ape outro i shakedown at the six.

 

overborn je stara pesme sa nekog demoa,ali za ovaj album sa preuredjenim tekstom.

 

do sada album godine.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

all in all, jos jedno vrh izdanje kriminalno zapostavljenog benda.

 

Sto reche jedan na blabberu, "Why aren't these guys huge?", mislim ima milion razloga zasto nisu, ali opet, u ovako jebenoj godini sas sve Mastodonom, Devinom, H&Hellom, Cmassom..ovo mi je za sada ozbiljan predent za tron koji pripada kreatoru albuma godine...A da, i Kreatorov album :]

 

Od laganih zvuka Slou dooma do rocky Heroja, Mike je opet uspeo da napravi jedan potpuno lud, zabavan a u isto vreme heavy i prokleto catchy album. I cini mi se da ga je dao po solazama najzesce do sada, na "Ape Outro" je pravo ludilo. On the other hand, "Ape Uprising" mi se zestoko bije za najbolju TLWSF pesmu sa "Warriors Dawn", kak'o ludilo od pesme. Ali "Never coming down from the trees, necer bending down on my knees" pevam danima, isto hajlajt pesma albuma :rockdevil: Pa jos "Shakedown", ta sredina albuma je stvarno jebeno zlatna. I takav je otprilike album, ide od "slabije" ka jacoj pa opet jaca, pa udaracka sredina, pa opet pri kraju nesto "slabije" pesme.

I da, zlatna duzina, 35-40 minuta, to su ti kiperkecovski intervali u kojima nastaju legendarni albumi.

 

The Lord Weird Slough Feg, bre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

evo jedne poslastice za nas par hard core slough fegeta:

 

http://freemusicarchive.org/music/Slough_Feg

 

ako neko hoce da taguje:

 

1. Hunchback of Notre Doom

2. High Passage Low Passage/Asteroid Belts

3. Hardworlder intro/Tiger! Tiger!

4. Hiberno-Latin Invasion

5. Galactic Nomad

6. Ape Uprising

7. Shakedown at the Six

8. Death Machine

 

mislim,sta da vam kazem...

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...